Miss Sporty

Ár:   499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: juctus, Módosítva: 2013. április 16.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

300 Ft Miss Sporty Szemöldökceruza
Ár: 300 Ft , Eladó: alexandra326
Állapot: 1x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy posta/foxpost
szilvida

2019. július 8.

Régóta használom a terméket. Nagyon elégedett vagyok, azt kaptam tőle, amit elvárok egy szemöldökceruzától.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 8.

Lichike

2019. május 26.

Erőteljes színe van. Könnyű vele rajzolni. Viszont könnyen törik, kb a felét elhegyeztem, csak azért hogy tudjam használni. Kicsit kenődik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

Pumpkinpie

2019. április 15.

Erős szín, vajpuha, szinte siklik a ceruza. Pont emiatt éles, precíz vonalakat nem lehet vele jól rajzolni, ill. kopik, de szemöldököt satírozni kiváló volt 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 15.

melcsi55555

2019. április 11.

Kedvenc szemöldökceruzám. Jó a színe és nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

Kedvenc szemöldökceruzám. Jó a színe és nagyon tartós.

Szandra1983

2019. március 26.

Nagyon megszerettem ezt a ceruzat! Catrice slim ceruzáját csereltem le erre.A blond árnyalatàt használom.Jó a színe,tartós,kellően puha.Könnyű hegyezni,nem törik és az ára is baráti!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

pcsengi99

2019. március 16.

14-15 evesen elet elso szemoldokceruzajakent elegedett voltam vele, sokszor ujra vettem de lassuk be nem valami profi termekrol van szo. Szerintem szemoldokceruzaval nem lehet tenyleg szep es viszonylag termeszetes szemoldokot varazsolni, illetve nekem nem volt tartos, napvegere mindig lekopott. Ettol fuggetlenul gyakorolni jo volt, valahol elkellett kezdeni a sminkelest..😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

Horvathangelika1

Korcsoport: < 18
2019. január 26.

Nekem ez sose vált be..szerintem életem első ceruzája volt 13évesen,2x újra is vettem akkor. Amire használtam akkor jó volt,de sose maradt meg szinte a nap végére. Csak azért vettem ezt,mert a leg olcsóbb volt :D 2018nyáron vettem még egyet szintén az olcsósága miatt,de nagyon kemény,alig használtam. Ma újra előkerült,de csak azért mert eltűnt a szemöldök ecsetem a zseléhez. Tűrhető szemöldököt varázsoltam egy világosabb ceruza segítségével,aminek lekopott a márkája,de valamivel jobb mint ez. Nem ehhez vagyok szokva,ez a púderes hatás nem hozzám illik. Nem tartós,vészhelyzet esetére nem olyan gázos,de nem használnám a mindennapokra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 26.

csillam94

2019. január 6.

Tök jól bevált, jól lehet vele dolgozni, nem kenődik el, olcsó. A kis kefe is hasznos rajta. Amit nem annyira szeretek, hogy eléggé töredezik néha, és nehézkes emiatt hegyezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

Ancsibaba1993

2018. november 15.

Ha csak gyorsan szeretném kiemelni a szemöldököm a hétköznapokra, mindig ezt használom. Sőt, a nővérem és a húgom is. Mindegyikünk beszerezte a neki megfelelő árnyalatot, és nem fogjuk elengedni. Először a nővérem használta, én pedig ellestem, és mivel a húgom rájárt pulban az enyémre, gondoltam megajándékozom egy sajáttal. A kis kefe hozzá nagyon hasznos, tényleg pikk pakk természetes hatású, de akár erőteljesebben hangsúlyozott szemöldököt lehet vele készíteni, ami esetemben egész nap kitart. Az ára nagyon kedvező, és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

nagynomy

2018. szeptember 21.

Egész jó a szín erőssége, könnyen kezelhető, viszonylag tartós, kicsit nehezen hegyezhető. A kefét a végén szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 21.