Miss Sporty

Ár:   499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: juctus, Módosítva: 2013. április 16.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Kajmi

2021. április 15.

Évek óta használom ezt a szemöldökceruzát. Maximálisan meg vagyok vele elégedve. Napi szinten használom, nagyon sokáig elég. Olcsó is. Nem maszatolódik, könnyen használható. A kis fésű is nagyon jó a kupakján. Mehet az 5 csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

Chrisse

2021. január 7.

A legeslegtökéletesebb a 001-es árnyalatban a szőke hajamhoz. Rengetegen megkérdezik mit használok a szemöldökömre. Próbálkoztam már ettől drágább..(nem is egy) termékkel, de ilyen olcsón, ennyire jó szemöldökceruzát nem találtam. Drágább társai nem feleltek meg sem árnyalatban, sem állagban. Állaga kellemes, tökéletesen lehet vele dolgozni, maximális kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 7.

TamiTami9

2020. július 14.

Életem első szemöldökceruzája volt ez, nagyjából 14-15 évesen kezdtem el használni, és bár átment a szemöldököm sok borzalmas korazakon, sosem a termék tehetett róla. :D Mai napig ezt a ceruzát veszem, 001-es árnyalatban, és imádom! A fésű is tökéletesen működik, mindig öröm vele dolgozni. Árral szintúgy meg vagyok elégedve. Csak ajánlani tudom, gyönyörű, természetes szemöldököt lehet vele alkotni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 14.

tincsa611

2020. június 25.

Por állagú festékkel együtt használva tökéletes, természetes ombre szemöldököket lehet vele készíteni. Tartós, szép színe van. Sajnos könnyen törik, de ez minden ceruzával előfordul. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 25.

vgeorgina

2020. május 22.

Nagyon baráti áron évekig elég termék. Könnyű vele dolgozni, viszonylag tartós (hétköznapra, munkába tökéletes), nem maszatolódik. Ami nem túl jó benne, hogy könnyen törik, de még ígyis évekig elég tényleg. Nekem önmagában viszont nem elég, használok hozzá szemöldök gélt és, és a kettő együtt éri el nálam a kívánt formát, természetes hatással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

szilvida

2019. július 8.

Régóta használom a terméket. Nagyon elégedett vagyok, azt kaptam tőle, amit elvárok egy szemöldökceruzától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

Lichike

2019. május 26.

Erőteljes színe van. Könnyű vele rajzolni. Viszont könnyen törik, kb a felét elhegyeztem, csak azért hogy tudjam használni. Kicsit kenődik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

Pumpkinpie

2019. április 15.

Erős szín, vajpuha, szinte siklik a ceruza. Pont emiatt éles, precíz vonalakat nem lehet vele jól rajzolni, ill. kopik, de szemöldököt satírozni kiváló volt 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 15.

melcsi55555

2019. április 11.

Kedvenc szemöldökceruzám. Jó a színe és nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

Kedvenc szemöldökceruzám. Jó a színe és nagyon tartós.

Szandra1983

2019. március 26.

Nagyon megszerettem ezt a ceruzat! Catrice slim ceruzáját csereltem le erre.A blond árnyalatàt használom.Jó a színe,tartós,kellően puha.Könnyű hegyezni,nem törik és az ára is baráti!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.