Miss Sporty

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. október 16.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Volumennövelő szempillaspirál, mely egész nap tart.

Vikkkinca

2021. január 19.

Nekem bevált!nem irritálja a szemem, kicsit túl lehet vele kenni a festéket,és akkor összeragadnak a pillák,de ezt könnyen lehet orvosolni egy üres spirállal.A 24H hatását nem tartom kiugrónak, az eddig használt márkásabb (jóval drágább) szempillaspirálokhoz képest,de tényleg szépen teljesít.Ami nekem szokatlan-nehéz lemosni.Miután szemfestéklemosóval lemosom,utána még arcmosás után is jönnek le maradványok.Összességében ennyi pénz bőven megér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 19.

Orsolya0719

2019. szeptember 3.

Szuper! Tényleg egész nap tart, és még szépen is lehet vele dolgozni. Simán ráver a 2-3 szoros árú márkás termékekre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.