Miss Sporty

Ár:   649 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hedgehog, Módosítva: 2017. március 29.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

3 fémesen ragyogó árnyalat, gyors száradás és hihetetlen csillogás.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

hedgehog

2017. március 30.

3-4 napig fedőlakk nélkül közepes igénybevétel mellett fent marad. A köröm végén kezd először kopni. Ilyen áron nem kell tőle ennél nagyobb csodát várni. A színe (lilás metál) pontosan olyan, mint az üvegben. A kiszerelésért külön hálás vagyok, mert én szeretem a színeket variálni, nemcsak egy lakkot használok hónapokig. Utálom, amikor ennél 4-5ször nagyobb kiszerelést vetettnek meg velem, amit 10 év alatt sem tudnék/akarnék elhasználni, ha nem menne addig tönkre.
Ár-érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

Ár-érték arányban nagyon jó.