Miss Sporty

Ár:   649 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2012. március 13.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Hosszabbító szempillaspirál, ami egy réteg felvitele után is látványosan hosszabbít, miközben elválasztja és hidratálja  a pillákat.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

HDorina

2019. május 28.

Régen használtam. Tini koromban olcsó és jónak tűnő szempillaspirál volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Régen használtam. Tini koromban olcsó és jónak tűnő szempillaspirál volt.

dalmuska

2017. április 13.

Rengeteg féle-fajta szempillaspirált próbáltam már, landolt a kosaramban Essence-es, L'Oréal-os, Rimmel-es, Maybelline-es, Oriflame-set is próbáltam már, azonban ez a miss sporty-s csoda az én mindenem. Az ígéretét betartja, gyönyörűen hosszabbítja az egyébként is hosszú pilláimat, szétválasztja azokat, nem csomósít még ha több rétegben felviszem akkor sem, nem irritálja a szemem. Olyan 5-6 órán keresztül szinte tökéletesen mutat, azután már kissé potyog, kenődik, de még akkor sem vészes. Bár van még a tubusban kevéske, de hónapok óta keresem, hogy ha elfogyna ami most van, akkor legyen pótlás, viszont sehol sem találom. Valószínűleg már nem kapható. Kár. :( Pedig imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 13.

gabrilla

2017. február 17.

Imádtam ezt a spirált. Kb 1 éve elfogyott és azóta keresem a helyem a spirálok világában! Vettem olcsóbbat sokkal drágábbat de nekem ez volt a kedvenc! Beszűntették? Mindenhol kerestem már de nem lehet kapni! :( Ha valaki tud lelőhelyet szóljon ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 17.

Kamillavirag

2016. február 7.

Nagyon szépen hosszít és nem csomósít. Az ára is megfelelő. Ennyi pénzért megéri szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

noriri

2015. december 28.

Tökéletesen szétválasztja a szempillákat, de ennyi a max képessége. Nem elég fekete, nem lett hosszabb a szempillám, összességében nekem kuka lett belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

rafi

2015. október 12.

Még a legelső szempillaspirálom volt. Hogy őszinte legyek, nem vagyok benne biztos, hogy ő az, mert anno teljesen világos kék volt a flakonja (vagy legalábbis a vízálló verziójának). De valamelyik Miss Sporty az biztos. Egész táncversenyeket is kibírt, szépek, hosszúak, dúsak lettek tőle a szempilláim. Többször is újravettem, nagyon sokáig használtam. Aztán váltottam a Maybelline Rocket Volume Expressre. Azóta csak azt használom, kicsit jobbnak találom, mint ezt, de még az is lehet, hogy visszatérek hozzá, mert tud legalább annyit, és töredékébe kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 12.

KuliKali

2015. október 7.

Egyszerűen imádom! Ez a termék elképesztően hosszabbít és szétválaszt,valamint dúsít,a színe is abszolút rendben van,nagyon szeretem,nem kelt természetellenes hatást még több rétegben sem..Az elején be kellett törni,azt hittem gagyi lesz,de fantasztikus termék!!! Mindenkinek ajánlom. Kb. fél éve van meg és már érdekes szaga van,de más probléma nincs vele. Számomra egy megoldatlan rejtély,hogyan lehet ilyen jó egy átlagos kefével,tartóssága szintén remek,árkategóriában messze a legjobb,de magasan ver egy csomó drágább spirált is. Vegyétek!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 7.

kawa.kriszta

2015. szeptember 9.

350 Ft-ért akadtam rá a Rossmannban. Szépen hosszít, nem kenődik, nem ragasztja össze a pillákat. Elég tartós, nekem kibírja a napot maszatolódás nélkül. Könnyen lemosható. Ennyi pénzért teljesen megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

Lolychan

2015. augusztus 17.

Egész jó pillákat csinál, bár a tartósságával vannak kétségeim, de összeségében nem rossz. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

csokalilla

2015. augusztus 10.

Nagyon szeretem ezt a spirált, egyáltalán nem vesz fel sok festéket és gyönyörűen hosszít, összetapasztás nélkül, és két rétegben sincsenek póklábaim. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 10.