Missha

Ár:   $1.99   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   19 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dominika28, Módosítva: 2019. február 4.

Ár:   $1.99
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az uborka kivonatot tartalmzó könnyed fáytolmaszk hidratálja a száraz bőrt és rugalmassá teszi.

szofikakuk

2019. július 30.

A maszkot 500 Ft-ért vettem kb. most nyáron valamiért szárazabb a bőröm, nagyon fakó, de szerintem vitaminhiány, meg a stressz. Gondoltam kipróbálok egy újabb koreai maszkot. A fátyol része elég vékony, kellemes, méretben is okés, a nedvességtartalma normális. Nem túl száraz, de nem is tocsog. Én örültem volna azért, ha több folyadékot tartalmaz. A fátyol része nem a legpuhább, olyan közepes maszk, nem csinált több mindent a Balea Vital maszknál, így annyira nem ájultam el tőle. 10/6 pontot adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 30.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Beta-Glucan
Hidratálók: Glycereth-26, Glycerin, Propanediol, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!