Missha

Ár:   1640 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2014. április 27.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

90% konnyaku, 10% fehér agyag

A fehér agyag segít a tisztítás után puhán és hidratáltan tartani az arcbőrt.

Átmérő: 7,5 cm

Titvog

2019. március 24.

Kíváncsiságból vettem meg, nem volt rossz döntés. Szerettem ledörzsölgetni vele az arcomat, nagyon puhára "hízott" de ugyanakkor hatásosan távolította el az elhalt hámsejteket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

_zsulu_

2017. január 24.

Kíváncsiságból rendeltem egy ilyet magamnak, egy szenes verziót pedig férjnek. Nagyon kellemes vele arcot tisztítani, és kellemes meglepetésemre valószínűleg finoman radíroz is, mivel 3 nap használat után teljesen eltűntek a száraz foltok az arcomról és a télidőben gyakorlatilag állandóan hámló orrom is helyrejött. Habzó arclemosóval használom esti arctisztításnál, sminklemosás után. Nagyon puha és extra tiszta lett tőle az arcom, megszerettem. Kíváncsi leszek meddig bírja, ha tönkre megy szerintem rendelek még, talán nem pont ezt a márkát, de konjac szivacsot biztosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

ZiAn

2016. május 3.

Nagyon finoman, lágyan tisztít. Tetszetős a csomagolás, praktikus az akasztója. Légyegesen kellemesebb az arctisztítás ezzel mint egy géppel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 3.

nenike

2016. február 4.

Egyetértek az előttem szólóval. Lehet nélküle élni, de nem érdemes. Nagyon jó. A sima szivacsok dörzsölnek, ez nem. Vizezés után mintha puha vattapamaccsal mosakodnék. És nagyon jól leszed minden felesleget Egy bajom van vele, hogy sajnos 3 hét után már kidobásra kell szánni mert sajnos használódik rendesen. az ára pedig 4 dollár körül van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 4.

svivko

2014. június 18.

Szivacsok szivacsa! Az illata mint a kisbabáknak (bezony az első 2 hétben finom-finom illatot áraszt),ha nedves lesz olyan puha lesz, hogy egész nap képes lennék magam dögönyözni vele, habos arclemosóval (Clinique zöld, zsíros bőrre, Skinfood tojásfehérjés) remekül együttműködik, és tökéletesen kézreáll.
Első használat után koppra kiszárad, egy kemény könnyű habkavics lesz, majd víz hatására 100%-osan visszanyeri az alakját.
De ez a selymesség, ez az, amit leginkább csípok benne, ja, meg a praktikus akasztót, aminek segítségével a zuhanyfüggöny akasztón szárad használat után.
Az, hogy valóban jobb e vele arcot mosni, mint nélküle, majd kiderül, ha képes leszek nem használni. :D
Tipikusan az a termék, ami nélkül lehet élni, de nem érdemes. :)
Tisztítását antibakteriális szappanos vízbe áztatással oldom meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 18.

Tipikusan az a termék, ami nélkül lehet élni, de nem érdemes. :)
Tisztítását antibakteriális szappanos vízbe áztatással oldom meg.