Missha

Ár:   $3   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   16 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: viragi, Módosítva: 2018. február 19.

Ár:   $3
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Speciális paraffinos melegítő lábmaszk rozmaringos illattal. Hidratálja és puhítja a durva és száraz lábat. Dupla rétegű, ragasztószalaggal rögzíthető.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

viragi

2018. január 30.

Ebay-en rendeltem 2 db-os kiszerelésben (de lehet venni nagyobb kiszerelésben is). Két alkalomra is elég volt egy maszk, mindkétszer melegített, nem irritált. Nagy méretű, az én 37-es lábamra nagy volt, jól rögzíthető. Második alkalommal úgy csináltam, hogy ráhúztam egy zoknit és úgy lehet közlekedni is benne a lakásban. Puhított, de egy-két alkalommal nem tesz csodát, rendszeresen kellene használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 30.