Missha

Ár:   $6   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2014. február 19.

Ár:   $6
Kategória:   Ecsetek

Remek minőségű sminkecset.

A ferde kialakításnak köszönhetően, egyszerűen formázhatjuk a szemöldökünket, tökéletesen kitölthetjük vele az esetleges réseket. Krémes, és poralapú termékekhez is ajánljuk, mivel kellően tömött, de mégis precíz munkát tesz lehetővé.

Szinetikus, ló & ökör szőrből készült ecset, alumíniummal, és fával.

laural

2016. március 6.

Nekem is bevált, csakúgy, mint az előttem szólóknak. Szemöldökpúdert használok, meglehetősen vastag szemöldökre. Kézre áll, könnyen érek el vele szép végeredményt, strapabíró, tisztítást-utazást egyaránt változatlan állapotban bírt ki. Plusz az ára is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 6.

balogh.andrea

2015. december 6.

Lányok, köszönöm az inspirációt, nagyon hálás vagyok!!
Az itteni véleményeitek hatására rendeltem meg ezt az ecsetet, mert sokadik próbálkozásra sem találtam meg a tökéletes darabot, de azt hiszem, nem kell tovább kutatnom.. Minden szépet és jót leírtatok róla már előttem; én is nagyon szeretem, könnyű és egyszerű használni, a minősége tökéletes.
Szeretettel ajánlom tovább azoknak, akik még keresgélnek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 6.

Lányok, köszönöm az inspirációt, nagyon hálás vagyok!!
Szeretettel ajánlom tovább azoknak, akik még keresgélnek! :)

Lisien

2015. november 27.

Nagyon szeretem ezt az ecsetet. Én is pomádéhoz használom és nagyon szép, természetes szemöldököt lehet vele elérni. A szemöldököm végéhez nekem is keskenyebb ecset szükséges, de annyi baj legyen. Tetszik a kialakítása is. Szép és jól kézre áll. Masszív, jó minőségű és az ára is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 27.

rea3

2015. október 1.

Ez az a minőségű szemöldökecset, amilyennek mindegyiknek lennie kellene, nem nyaklik, kellően masszív mégsem szúr. Eleinte mikor még porállagú szemöldök festékeket használtam nem tudtam vele precízen festegetni, túl vastagnak éreztem, és sosem sikerült vele a szemöldököm, viszont miután átálltam a krémfestékekre, pomádékra rá kellett jönnöm, hogy őt erre találták ki igazán. Tökéletesen lehet vele pomádézni :D Ráadásul olcsó és szép is, nagyon jó minőségű :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 1.

Pandácska

2014. december 14.

Szuper kis ecset, szép is, olcsó is, jól lehet vele dolgozni. Szemöldökpúderhez használom, ahhoz a vastagsága is megfelelő. Mosást jól bírja, megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 14.

wishes

2014. szeptember 15.

Megvan egy ideje már, és majdnem instant szerelem. Majdnem*.
*4,9999 csillag
Minőségi anyagból, minőségi módon kialakított kis koreai szemöldöknoszogató, kellően tömött, szépen állnak a szálai, és nem hullik, por állagú termékeket nagyon szépen felvesz-lead. A nyomi semmivé vékonyodó szemöldököm végéhez viszont egy vékonyabb ecsetért kell nyúlnom, sajnos ez túl dagi szemöldököt cicásítani. Na de nem kötözködöm, nagyon jó kis ecset, én is ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

Megvan egy ideje már, és majdnem instant szerelem. Majdnem*.
*4,9999 csillag

samelike

2014. április 19.

Köszönetet szeretnék mondani svivko, nélküled nem találtam volna rá!!!
Nagyon jó kis ecset, a mindennapi rutinom megkönnyíti. Igényes kialakítású, masszív darab. Ahogy svivko is írta, precíz szép vonalakat lehet vele húzni, de a por állagú festéket is jól satírozza. Nálam se hullott ki belőle egy szál se! Bátran ajánlom, ha egy jó szemöldökecsetet kerestek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 19.

Köszönetet szeretnék mondani svivko, nélküled nem találtam volna rá!!!

svivko

2014. február 19.

Meglepően jó! Igazából nem olvastam utána, mikor megrendeltem, nem tudtam mire számítsak, de 1500Ft körül volt, gondoltam próba cseresznye, legalább szépnek szép lesz. Gondoltam, ha ez sem, akkor már egyefene, jöhet a MAC, azzal biztosra megyek.
Nagyon jól tömött, tényleg, ha kell merev is az ecset, de mégis könnyedén tudom elsatírozni a por állagú festéket a szemöldökömön. Pont kellő mennyiséget vesz fel, nem potyog le róla, de nem is szívja fel a festéket. Formázás előtt pedig pengeéles körvonalakat tudok vele rajzolni. :) Farkincára is tök jó, szóval nagyon elégedett vagyok.
Többször lett már mosva, egy szál sem hullott ki belőle, a szerkezete masszív, szóval ajánlom! :)
Próbáltam krémes festékkel is, úgy is működik, csak nekem az nagyon művi, egyenlőre maradok a ceruza+por kombónál.
Kellően puha ahhoz, hogy a szemhéjon is használjuk, például tusvonalra, vagy annak satírozására ésatöbbi.
Ha ferde szemöldökecsetet keresel jó áron, megbízhatót, ebben nem hiszem, hogy csalódnál. Kétlem, hogy ezekután több ezret kiadnék egy márkásabbra, mer ez minden igényemet kielégíti. Ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.