Missha

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eisenhauer_virginia, Módosítva: 2019. július 9.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Duplán fermentált, 100%-os fekete üröm esszenciából álló, bőrnyugtató termék. Helyreállítja a bőr nedvességtartalmát és hidratációját.

Bettiiyy

2020. január 29.

Ezt a szérumot is és az esszenciát is hatalmas reményekkel vettem meg, amiben a gyönyörű csomagolása is szerepet játszott. Annyira luxus érzést kelt bennem az üvegcséje, csodaszép, kifinomult, letisztult.
Nagyon szerettem a pipettáját, jól felszívja, és leadja a szérumot, bár az utolsó csepp szérumot, mindig "elnyeli". Csepegtetem, csepegtetem, egy nyomásnyi marad benne, és mire elkenem a bőrömön, amit kicsepegtettem, a pipettában maradt egyszerűen eltűnik. Figyeltem, nem csöppen ki közben. Szerintem ilyen pici nyomásnyit nem képes már leadni. Ettől függetlenül egy pipetta bőven elég a teljes arcra és nyakra.
A textúrája nagyon sűrű, jól kenhető, enyhe gyógytea illattal.
Én inkább a vízhiányos bőrre ajánlanám, mint irritált bőrre. Arra is jó, hiszen valamennyire nyugtatja - és biztos valakinek tökéletes-, de az én bőrömet - pont mint az esszenciája -, nem annyira nyugtatja, mint például egy centellás készítmény. (Nekem pedig főleg nyugtató összetevőkre van szükségem, de azért tényleg valamennyire nyugtat ez is, csak nem hozta azt, amit a hype ígért.) Viszont nagyon szépen hidratál.
Szép az összetevőlista, szerintem mindenképpen megér egy próbát, mert szerintem a többségnek igenis rendesen nyugtat. Inkább arra hajlok, hogy én vagyok az az 1%, akinek nem az igazi nyugtató hatású ez a termék. Sok hozzászólást olvastam, és mindenki nagyon meg volt elégedve ezzel. Úgyhogy nyugodtan vegyétek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

A textúrája nagyon sűrű, jól kenhető, enyhe gyógytea illattal.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Betaine, Trehalose

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.