Missha

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,3 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: okroseva, Módosítva: 2020. január 13.

Kiszerelés:   3,3 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Könnyed ajaktinta ápoló összetevőkkel. Vízszerű állaga hidratálja és színezi az ajkakat.

5 árnyalatban kapható

okroseva

2020. január 24.

A 3-as árnyalatot szereztem be, bármit is jelentsen ez. A csomagoláson nincs feltüntetve az árnyalat. Állagra, illatra, ízre tipik koreai lip tint, viszont a színe igen izgalmas metamorfózison megy keresztül. A felkenéskor, száradáskor egészen meleg-semleges korallos árnyalatból 20 perc elteltével hideg, kékes pink árnyalat válik. (Engem a Lancome matte juicy shaker Pink power és Yummy pink közötti átmenetre emlékeztet.) Tartósságra rajtam a matte juicy 3 óráig néz ki jól, ez a termék pedig kb. 2. A színválaszték ini-mini, viszont van egy narancsszínű tubusos matt folyékony rúzs tesója, legközelebb azzal teszek egy próbát.

A Veres Pálné utcai koreai smink és arcápolási üzletben találtam. tipp: Sajnos nem pontos a termékismeretük, érdemes felkészülten érkezni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

Emolliensek: Apricot Kernel Oil Peg-6 Esters
Emulgeálószerek: Apricot Kernel Oil Peg-6 Esters