Misslyn

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsonody, Módosítva: 2016. január 2.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Sminkek szájra

Szájfény, amely selymesen simává és csábítóvá varázsolja az ajkakat.

Merci24

2018. február 9.

Szeretem oket. Van egy nagyon elenk sotetebb piros szinem, iszonyuan pigmentalt es gyonyoru, illetve egy nude is, az mar kevesbe tetszik, tele van arany csillamokkal amitol nagyon olcso hatast kelt, de egyebkent nem rossz az se. Kicsit ragacsosak, de tartosak is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 9.

Svetlana

2016. november 30.

Nagyon szép színei vannak, jól hidratál, nem szárít. Közepesen tartós, de ennyi pénzért ez több mint jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 30.

kim88

2016. június 1.

Abszolut szuper kis szajfeny,szinte rasimul az ajkakra,kellemes viselni. Szep fenye van es az illata is szuper,az applikatora is megfelelo meretu es eleg cuccot vesz fel egyszerre. Nekem a 71-es sun tanned van meg, ha lehetosegem lesz meg egyre biztosan be fogok ruhazni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

zsonody

2016. március 9.

Nagyon kellemes állagú, hidratáló hatású szájfény, vagyis ajakvaj. Hétköznapokra tökéletes, nekem egy szép, természetes árnyalatban van meg. Az egyetlen problémám vele, hogy nem túl tartós, de ezt ellensúlyozza, hogy "könnyen kezelhető", tehát akár tükör nélkül is újra felvíhető napközben. Igazából a NYX butter gloss-ra vágytam eredetileg, ezt csak véletlenül láttam meg egy osztrák Müllerben, de mivel már Magyarországon is kapható, valószínűleg újra fogom még venni. Azóta beszereztem a NYX-et is, amiből jóval nagyobb a színválaszték, illetve tartósabb is valamivel, de a Misslyn nem egy rossz alternatíva kedvezőbb áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 9.