Misslyn

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: purpuratulips, Módosítva: 2015. február 24.

Kiszerelés:   1,5 ml
Lelőhely:   Müller

agnes0makeupfan

2016. július 22.

Pont jó az ecset hosszúsága és vastagsága, nem foszlik/törik el, könnyű vele dolgozni, sokáig elég is, nem szárad be. Szép feketén (nem átlátszóan/szürkésen) fog, de kissé maszatolódik, felkenődik a szemhéjra napközben. (Emiatt a 4 csillag, azért ez zavaró). Ennek ellenére ár-érték arányban nagyszerű - már csak azért is, mert sokat kipróbáltam az évek alatt mióta filces tust használok, és még jóval drágábban sem kapni igazán jót. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 22.

purpuratulips

2015. február 7.

Kicsit maszatolódik, de könnyű vele vonalat húzni. Jó az ecsete és rendesen fog. (Végre egy tusfilc, ami nem fogy ki azonnal.)
Véletlenül akadtam rá a müllerben. El volt dugva a sarokba, de még szerencse, hogy kihalásztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.