Misslyn

Ár:   €13.29   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pixybaba, Módosítva: 2019. január 29.

Ár:   €13.29
Lelőhely:   Müller

10 rózsás tónusú, csillámos és matt szemhéjpúdert tartalmazó paletta.

kisski

2019. április 18.

Nem túl pigmentálták a színek, némelyik porzik is. Vannak sokkal jobb paletták is ebben az árkategóriában, nem ajánlom :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.