Misslyn

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: orsii9521, Módosítva: 2016. július 29.

Lelőhely:   Müller

Limitált kiadás

2 árnyalatban kapható: No. 08 You Make Me Blush! és No. 42 Let Me Be Your Peach Babe!

Terkabarka

2019. augusztus 21.

Missing your kissing árnyalatban van meg, ami egy csillámos barackszín. A bőrön nem olyan őrülten csillámos, mint magán a terméken tűnik, de ad egy szép fényt, ha valaki nem szereti az erős highlightert, akkor ezzel kiváltható az is.
Pirosítóban nem vagyok nagy barackszín fan, de van olyan bronzerem, amihez ez ad szép végeredményt, így szoktam érte nyúlni (pl a the Balm desert bronzerhez már nem illik erős pirosító, mivel maga a termék pirosító is egyben, így ha egyáltalán használok hozzá pirosítót, akkor csak ezt)
Nem erősen pigmentált, ami pirosító esetén szerintem előnyt jelent, nem kell félni, hogy egy ecsetvonással máris túltoljuk :)
Nem mondanám kiemelkedő minőségűnek, de ennyiért ez talán nem is elvárható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Nem mondanám kiemelkedő minőségűnek, de ennyiért ez talán nem is elvárható.

Blackxentric

2019. március 28.

Hihetetlen, hogy még nem írtam róla véleményt. Másfél éve szinte csak ezt használom. A missing your kissing árnyalatban vettem meg, ami nagyon illik hozzám. Szépen pigmentált, nem leszel tőle hirtelen bohóc. Nagyon szeretem, az árát maximálisan megérte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

vrebus

2019. január 31.

Missing your kissing árnyalatban vettem, annyira szép természetes hatású (még ha néha túlzásba is esek vele). Csomagolás tökéletes, kompakt kis tükörrel. Nálam egyelőre ő a kedvenc. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Nindzsuuu

2018. július 23.

Legjobb pirosítóm ami valahavolt.

Legjobb pirosítóm ami valahavolt.

Szlilla19

2018. május 26.

Ha van gyönyörű pirosító a világon, hát akkor ez az. Meglepődtem mennyire olcsó, és milyen tartós. Mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

Rozsaszinponilo

2018. február 25.

A csomagolása nagyon menő, különösen a mágneses, felnyitogatós megoldás! Praktikus.
A "Let's dance mango tango" (imádom :D ) szín közepesen pigmentált, akár bronzosító nélkül is használható, egymagában, és természetes színű. De őrült módon porzik sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Lills

2017. augusztus 3.

Én egy visszafogott, barack színű árnyalatot választottam (amúgy szerintem 4 féle volt, nem 2 :) és nagyon szeretem :) Pont annyira pigmentált, amennyire kell, gyönyörű színe van (hozzám nagyon jól illik) és praktikus ez a kis lapos csomagolás, és még cuki is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

legallybrunette

2017. június 28.

Nekem is a régebbi Make Me Blush! van meg, kellemes pink szín, világos bőrűeknek való, nehéz túladagolni, mégis jól pigmentált, tartós. Az új kiadásban, ami most kapható, ugyanilyen kép alatt egy erősebb, ciklámenes szín van, ami annyira nem jön be, mert kicsit harsány.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 28.

BettyBabu

2017. június 28.

Csomagolasa nagyonmenö, nekem a peach aranylat van meg talan egy kicsit a nyari szinemhez tul vilagos de jo lesz majd telen :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 28.

majoreszternora90

2016. december 4.

Klassz kis cucc, nagyon bejön a csomagolása. Imádom, hogy nem kell a tetővel vacakolni, csak felnyitom, majd lecsattintom és kész. :) A rózsaszín van meg, egészen jól pigmentált, de nem hivalkodó szín, nehéz túlzásba esni vele, mert nem porol, így takarékos is. Vettem egy tartalékot, mert el fog tűnni a piacról, de fogadok, hogy napi használat mellett sem kell még felbontanom idén az újat.

Upd. Tényleg nem kellett még eddig az újhoz nyúlnom, sőt még biztosan van a bontottban jó pár hónapra való. Áldom az eszem, hogy vettem még egyet, ez a kedvenc pirosítóm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 4.