Misslyn

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: orsii9521, Módosítva: 2016. július 29.

Lelőhely:   Müller

Limitált kiadás

2 árnyalatban kapható: No. 08 You Make Me Blush! és No. 42 Let Me Be Your Peach Babe!

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

BlzsLili

2021. február 26.

Nekem nem a limitált kiadás van meg, hanem azt hiszem a "be my flamingo" szín, ami egy szép, intenzív rózsaszínes korall árnyalat.. Inkább matt finishű. Szerintem ár-érték arányban jók a Misslyn termékek. Viszont én nem találtam meg azt a pirosítót még, ami tartós lenne rajtam, ez sem kifejezetten az.. De szerintem ez az én saram is mert piszkálom az arcom azért. Összességében jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

L1ll4

2021. január 7.

Egy hideg rózsaszín csillogós árnyalatot vettem meg és nagyon bevált. Picit porzik, de nem zavaró, szépen, egyenletesen lehet felvinni. Enyhén pigmentált és jól építhető, ami nekem nagy pozitívum, mert nem lehet vele túlzásba esni. A bőrömhöz tökéletesen passzol és nagyon tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 7.

Terkabarka

2019. augusztus 21.

Missing your kissing árnyalatban van meg, ami egy csillámos barackszín. A bőrön nem olyan őrülten csillámos, mint magán a terméken tűnik, de ad egy szép fényt, ha valaki nem szereti az erős highlightert, akkor ezzel kiváltható az is.
Pirosítóban nem vagyok nagy barackszín fan, de van olyan bronzerem, amihez ez ad szép végeredményt, így szoktam érte nyúlni (pl a the Balm desert bronzerhez már nem illik erős pirosító, mivel maga a termék pirosító is egyben, így ha egyáltalán használok hozzá pirosítót, akkor csak ezt)
Nem erősen pigmentált, ami pirosító esetén szerintem előnyt jelent, nem kell félni, hogy egy ecsetvonással máris túltoljuk :)
Nem mondanám kiemelkedő minőségűnek, de ennyiért ez talán nem is elvárható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Nem mondanám kiemelkedő minőségűnek, de ennyiért ez talán nem is elvárható.

Blackxentric

2019. március 28.

Hihetetlen, hogy még nem írtam róla véleményt. Másfél éve szinte csak ezt használom. A missing your kissing árnyalatban vettem meg, ami nagyon illik hozzám. Szépen pigmentált, nem leszel tőle hirtelen bohóc. Nagyon szeretem, az árát maximálisan megérte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

vrebus

2019. január 31.

Missing your kissing árnyalatban vettem, annyira szép természetes hatású (még ha néha túlzásba is esek vele). Csomagolás tökéletes, kompakt kis tükörrel. Nálam egyelőre ő a kedvenc. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Nindzsuuu

2018. július 23.

Legjobb pirosítóm ami valahavolt.

Legjobb pirosítóm ami valahavolt.

Szlilla19

2018. május 26.

Ha van gyönyörű pirosító a világon, hát akkor ez az. Meglepődtem mennyire olcsó, és milyen tartós. Mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

Rozsaszinponilo

2018. február 25.

A csomagolása nagyon menő, különösen a mágneses, felnyitogatós megoldás! Praktikus.
A "Let's dance mango tango" (imádom :D ) szín közepesen pigmentált, akár bronzosító nélkül is használható, egymagában, és természetes színű. De őrült módon porzik sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Lills

2017. augusztus 3.

Én egy visszafogott, barack színű árnyalatot választottam (amúgy szerintem 4 féle volt, nem 2 :) és nagyon szeretem :) Pont annyira pigmentált, amennyire kell, gyönyörű színe van (hozzám nagyon jól illik) és praktikus ez a kis lapos csomagolás, és még cuki is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

legallybrunette

2017. június 28.

Nekem is a régebbi Make Me Blush! van meg, kellemes pink szín, világos bőrűeknek való, nehéz túladagolni, mégis jól pigmentált, tartós. Az új kiadásban, ami most kapható, ugyanilyen kép alatt egy erősebb, ciklámenes szín van, ami annyira nem jön be, mert kicsit harsány.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 28.