Misslyn

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ftmea13, Módosítva: 2016. október 24.

Lelőhely:   Müller

Misslyn szemhéjalapozó, tartóssabbá teszi a szemhéjfestéket.

legallybrunette

2017. május 26.

Nem rossz, nem rossz. Ára is elfogadható, bár az RdelYoung vagy mi a neve jobb nála ebben is (csak nem minden Rossmannban kapható). Hála az égnek pici fóliával van lezárva, így nem vehet az ember beszáradt példányt. Amúgy teszi a dolgát, de semmi kiemelkedő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 26.

Szancsa

2017. január 22.

Nem rég szereztem be. Most ég barátkozunk egymással. Első használatnál kicsit csalódtam, hogy össze gyűlt a nap végére a festék a szemhéjamon. :( Lehet hogy nem egy 12 órás műszaknál kellett volna tesztelnem :)
De minél többet használom, annál jobban ráérzek, hogy kicsivel többet kell használni belőle. A színeket viszont csodálatosan kihozza, főleg a matt púderoknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

echtevanda

2017. január 9.

Megvettem, mert Müllerben swatch alapján jónak tűnt.. és nem csalódtam. A fehér színe miatt jobban kihozza a szemhéjpuder színét. Tartósságát is volt már alkalmam tesztelni több buli alkalmával és nagyon jó! Este 8 kor kisminkelem magam és reggel 5 kor még fullos a makeup! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

ftmea13

2016. október 17.

Nos, vettem egy Artdeco palettát és akkor már úgy gondoltam a tartósságát is fokozzuk, azért a párját kicsit drágálottam, így döntöttem a Misslyn mellett, ami kiderült a Müllerben, hogy az Artdeco leányvállalata, így azért jobban megbízok benne. Alapjában véve eddig csak pozitív véleménnyel vagyok róla, bár valóban kezdő vagyok e téren, de szerintem egészen szépen fentmaradt a festék egész nap. Nekem tökéletes kis darab :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 17.