Best of Beauty 2019

Misslyn

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: clevergirl, Módosítva: 2017. január 5.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Sminkek szájra

Sima, krémes textúrájú ajakkrém, mely bársonyosan mattra szárad, és intenzív színhatást biztosít több órán keresztül.

8 árnyalatban kapható

ivor

2017. augusztus 27.

Van egy nagyon szép árnyalata, amiből már hármat is elhasználtam, viszont egy problémám volt vele: úgy odaszárad a fejemre, hogy szinte lerobbanthatatlan, ami addig ok amíg nem kezd el kopni, de utána már nem annyira szép látvány, mert nem egyenletesen kopik, hanem a szélén marad fenn és úgy fest mint valami ajaktetoválás maradvány a kilencvenes évekből, csak ma ez már nem annyira menő:). Végül találtam nála jobbat, ami matt hatású, de mégsem ilyen egyenetlenül kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

clevergirl

2016. december 30.

Hát igen... Ez az a helyzet,mikor megéri drágább termékre beruházni! Sajnáltam érte kiadni 2500 Ft-ot, de a hatása szuper. Nekem a képen látható bordós színű van meg, s felkenés után 1,5 perc alatt mattra szárad! ☺️ S ami még szuper, hogy igen, ez az ajakkence ha megszárad csókálló is! Még több színben kapható, érdemes párra beruházni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 30.