Miu Miu

Ár:   20 600 Ft, 28 900 Ft és 38 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: keseruevelin, Módosítva: 2018. október 3.

Ár:   20 600 Ft, 28 900 Ft és 38 500 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml

Megjelenés éve: 2018

Parfümőr: Daniela Andrier

Illatcsoport: orientális-virágos

Illatösszetevők: tubarózsa, pézsma, Akigalawood®

Asianlover

2018. november 7.

Nagyon vártam, mivel a sorozat korábbi tagjai kifejezetten jó benyomást tettek rám. Hát, legalább akkorát koppantam, mint a Gucci Bloom esetében. "Absolute" förtelmes, vallatáshoz tervezett penetráns virágszag. Számomra a parfümvilág legtávolabbi pontja ez a vonal. Az ilyen illatokat én 50 év alatt eleve nem tudom értelmezni, ahhoz képest meg nem nagyon értem a dizájnt. Maradok tőle minél távolabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 7.