Míves Szappan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agica10, Módosítva: 2013. október 1.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

• A shevaj már önmagában is egy csodálatos arcápoló. Antioxidáns hatású, sok A és E-vitamint tartalmaz, nagyon jó hidratáló, regeneráló, nyugtató hatású alapanyag, hátráltatja a bőr öregedését. Ekcémás bőr esetén a legkiválóbb ápolószer.
  • Kecsketejet tartalmaz 35 százalékban, mivel a legjobb bőrtápláló anyagok egyike. A tej tartalmaz több mint 70-féle könnyen felszívódó telítetlen zsírsavat és Q10 koenzimet. Alacsony olvadáspontja miatt könnyen felszívódik a bőr mélyebb rétegeiben, növelve a bőr rugalmasságát, simaságát, finom selymességét.
  • Illóolaj tartalmánál fogva (gyömbér, narancs és grépfrút) ez a szappanunk enyhe gyulladáscsökkentő és fertőtlenítő, pórustisztító hatással bír.

Nagyon érzékeny bőrűeknek ezt a szappant a gyömbér illóolaj miatt nem ajánlott.

Összetevők: elszappanosított olívaolaj, sheavaj, napraforgóolaj, ricinusolaj és kókuszolaj; kecsketej, gyömbér, grépfrút és narancs illóolaj, kurkuma (színezéknek)

agica10

2013. szeptember 15.

Elkezdtem használni... Először csak azt tűnt fel, hogy nem kell testápoló utána. Aztán utaztunk valahova, és kerestem az arckrémem. Ekkor jöttem rá, hogy napok óta elfelejtettem használni azt is, pedig amúgy eszméletlen száraz tud lenni a bőröm, bármivel mostam eddig arcot, húzódott utána. Grátiszként azt vettem észre, hogy szinte eltűntek a pikkelysömörös foltjaim. Szóval én a csodaszer kategóriába sorolom ezt a szappant, szó szerint :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Zingiber Officinale (Ginger) Root Oil

A gyömbér gumóból kinyert illóolaj. A hivatalos CosIng besorolás szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és illatanyag. Paula Begoun szerint a gyömbér bőrirritáló lehet.