Míves Szappan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. június 13.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

A csipkebogyómag luxusolaja nagy mennyiségben tartalmaz létfontosságú, többszörösen telítetlen zsírsavakat, így alfalinolénsavat is, melyet a szervezet egyedül nem tud előállítani, továbbá A- és E-vitaminokat és antioxidánsokat. Segíti a sejtmegújulást, ápolja a száraz, hámló bőrt és ideális a hegek kezelésére. Támogatja a kollagéntermelődést és segít a bőr nedvességének megőrzésében. Linol- és linolénsavairól ismert, hogy csökkenti a bőr pigmentációját és rendszeresen használva tapasztalták a finom vonalak és ráncok csökkenését. A shevaj már önmagában is egy csodálatos arcápoló. Antioxidáns hatású, sok A és E-vitamint tartalmaz, nagyon jó hidratáló, regeneráló, nyugtató hatású alapanyag, hátráltatja a bőr öregedését. Ekcémás bőr esetén a legkiválóbb ápolószer. A szappan színét a vörösagyagnak köszönheti. Az agyagok szívóereje olyan nagy, hogy gyorsan megszabadítják a bőrt a szennyeződésektől, méreganyagoktól és a felesleges zsíroktól, mindemellett az elhalt hámsejteket is eltávolítják, így látványosan puhítják, szépítik a bőrt. A vörösagyag megnyugtatja a száraz, érzékeny bőrt. Illatként a rózsafa fűszeres illatú olaját választottuk, ami kiegyensúlyozza a száraz és zsíros bőr állapotát és fertőtlenít. Minden bőrtípusra ajánlott.

Kiszerelés: 95 g

naani

Korcsoport: >54
2013. május 4.

Még mindig ez a kedvenc arcmosó szappanom :)
Én nem a habzása miatt vásárolom újra, hanem az ápoló hatása miatt. Testen is kipróbáltam már, fürdőszivaccsal remekül és krémesen habzik! Forever :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. május 4.

Még mindig ez a kedvenc arcmosó szappanom :)

demetern

2012. szeptember 26.

Én arcmosásra használom,és a kezemre,ekcéma ellen nagyon hatásos,és nagyon kellemes szappan.Teljes fürdésre nem igazán jó(olívaolaj miatt nem habzik annyira),de amúgy én nagyon szeretem.Jó minőségű szappan.
Frissítek: Minél többféle szappant próbálok ki,annál jobban szeretem ezeket a míves szappanokat!!! :) Mivel tényleg minőségi,kecsketejes szappanok,kiváló alapanyagokból,és hogy nem habzik,meg lehet nagyon könnyen oldani,egy olcsó kis klasszikus habszivaccsal,amiben nagyon jól felhabzik,és könnyen lehet vele fürdeni! Abszolut minden terméküket csak ajánlani tudom!Főleg ekcémás bőrűeknek!!!Bátran rendeljétek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 26.

appdina

2012. július 12.

Az én benyomásom az, hogy a Mívesszappannak nem a szappanok az erősségei (krémek, ajakápolók, izzadásgátlók jók), sajnos. Ennek a csipkebogyósnak például nagyon furcsa az állaga, nyálkás, egyáltalán nem habzik (a többi Mívesszappan sem), és darabok válnak le róla, ami miatt számomra használhatatlan. Az illata és a készítője miatt, aki nagyon segítőkész és gyors, kap 3 csillagot...

Update: Nem tudom, hogy kell simán csak válaszolni hozzászólásra, ezért ide írom :) Kb. három éve már natúrszappanokat használok és az én tapasztalatom az, hogy a természetes összetevők egyáltalán nem zárják ki a jó habzást, pl. Olívia szappanok. Ahogy írtam, a Míves egyéb termékei nagyon jók, számomra épp a szappanok nem az igaziak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 12.

naani

Korcsoport: >54
2012. július 9.

Én csak az arcomra használom ezt a szappant, de már a másodikat fogyasztom belőle, és egyelőre bejött. Az arcbőröm a mosakodás után selymes tapintású, szinte nem is kell krémeznem. Az állagával az előző hozzászólással ellentétben eddig nem volt gondom, hiszen a kecskés szappanok elvileg mind "nyálkásak", vagy én inkább krémesnek nevezném őket. A habzása pedig natúrszappanhoz elegendő, hiszen ha jobban habzana, az már nem lenne natúrszappan, vagy szárítana ezerrel tapasztalatom szerint. Véleményem szerint egy natúrszappannál nem a habzás és az illat a lényeg, hanem az ápolás, és ez ebből 5-ös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. július 9.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Aniba Rosaeodora (Rosewood) Oil

Nem szabványos INCI név, az összetevő nem található sem a CosIng sem pedig az EWG adatbázisában. A Sanoll oldala szerint elszappanosított napraforgómag-olaj: nátronlúggal hagyományos eljárással hiegen szappanosított anyag.