Míves Szappan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. június 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Ajakápolók

A kakaóvajnak, mandulaolajnak és méhviasznak köszönhetően puhává, simává varázsolja az ajkat, használatával megelőzhető a herpesz kialakulása, mellesleg természetes fényvédő faktort is tartalmaz. Téli és nyári ajakvédelemre egyaránt alkalmas.

Kiszerelés: 5 g

Ildiki

Korcsoport: >54
2014. október 29.

Egyszer vettem egy kézműves vásárban, azóta sem találom, pedig nagyon megszerettem. Minden más csak halvány próbálkozás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. október 29.

naani

Korcsoport: >54
2012. július 9.

3-szoros vélemény: a 2 lányom is ezt használja rajtam kívül és az eddig kipróbált ajakápolókat nálunk magasan túlszárnyalja, főleg téli időszakban használjuk, de nyáron is remekel. Nem ragad és az íze is kellemes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. július 9.

Hidratálók: Honey