Míves Szappan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. június 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Ajakápolók

Üde rózsaillat és íz a rózsa illóolajának köszönhetően. A kakaóvajnak, mandulaolajnak és méhviasznak köszönhetően puhává, simává varázsolja az ajkat, mellesleg természetes fényvédő faktort is tartalmaz. Téli és nyári ajakvédelemre egyaránt alkalmas.

Kiszerelés: 5 g

naani

Korcsoport: >54
2013. május 4.

Rózsarajongó létemre ki kellet, hogy próbáljam, mivel sohasem éreztem még az ajkaimon rózsaízt, bár már virágszirmot rágcsáltam, de ez nem ugyanaz !
Szerintem magasan veri a bolti ajakápolókat, nálam sokcsillagos 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. május 4.

Szerintem magasan veri a bolti ajakápolókat, nálam sokcsillagos 5-ös!

Antioxidánsok: Rosa Centifolia Flower Oil

Százlevelű rózsa virágából származó olaj. A CosIng besorolása szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a rózsa olaj jó bőrpuhító (emollient) olaj és antioxidáns tulajdonsága is van.