Míves Szappan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. június 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az agyagok és az orvosi szén szívóereje olyan nagy, hogy gyorsan megszabadítják a bőrt a méreganyagoktól és a felesleges zsíroktól, mindemellett az elhalt hámsejteket is eltávolítják, így látványosan szépítik a bőrt. A zöld agyag szívóereje pedig a legnagyobb mind közül, regenerálja, gyógyítja, fertőtleníti a pattanásokat, így zsíros, problémás, aknés bőrre ideális. Illatként a cédrus, szantálfa és citrom illóolajat tettünk a szappanba, mivel a bőr faggyútermelését kiválóan egyensúlyozzák. Természetesen kecsketejet is használtunk, mivel a legjobb bőrtápláló anyagok egyike. A tej tartalmaz több mint 70-féle könnyen felszívódó telítetlen zsírsavat és Q10 koenzimet. Alacsony olvadáspontja miatt könnyen felszívódik a bőr mélyebb rétegeiben, növelve a bőr rugalmasságát, simaságát, finom selymességét.

Kiszerelés: 55 g

Tavasz tündér

2013. október 19.

Egy ideje natúr szappanokat használok arctisztításra és ennyire tisztának és selymesnek még sosem éreztem a bőröm. Arcbőröm kombinált és patik is előbukkannak, úgy hogy mindenképp a problémás bőrűeknek valóra utazom. Most ő a soros és nagyon szeretem. Tényleg nagy a szívóereje az összetevőknek, mert lemosás után tartósan matt a bőröm, nem fénylik annyira. Tisztítást követően általában a Míves avokádós shea vajból használok egy keveset. Fürdeni inkább kényeztető szappanokkal szoktam, de heti 1-2 alkalommal ezt is bevetem, az erős tisztító hatása miatt. Utána olyan érzésem van, mintha az egész héten rám rakódott mindenféle rosszat lemostam volna magamról. :) Szeretem a diszkrét gyógy illatát is. Nem fogy el olyan hamar, pedig szappanozok ám rendesen! Nekem jobban bejönnek a kecsketejes szappanok, mert krémesek és használat után nem húzódik a bőrőm, sőt hidratált lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 19.

demetern

2012. október 2.

A többi míves szappannal együtt ez is nagyon jó minőségű,abszolut natur kecsketejes szappan! Ekcémára kiváló,és a bőrt is nagyon puhává,és frissé teszi!Az illata nem lett a kedvencem,de nem is az a lényeg,meg amúgy is alig érezni.De hatása abszolut jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 2.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Citrus Limonum Oil

Nem szabványos INCI név, az összetevő nem található sem a CosIng sem pedig az EWG adatbázisában. A Sanoll oldala szerint elszappanosított napraforgómag-olaj: nátronlúggal hagyományos eljárással hiegen szappanosított anyag.