Míves Szappan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2012. június 20.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Csak természetes alapanyagokból készül, zsíros vagy normál bőrre.

Összetevői együttesen a zsíros, pattanásos bőrproblémák hatásos ellenszerei. A jojobaolaj figyelemreméltó tulajdonsága az, hogy ellehetetlenít bizonyos mikroorganizmusok életfunkcióit, valamint az akné kialakulásában szerepet játszó baktériumokét is, ezért az aknés bőrre szánt krémek fontos összetevője. A shevaj minden bőrtípusra ajánlott. Antioxidáns hatású, sok A és E-vitamint tartalmaz, nagyon jó a hidratáló, regeneráló, nyugtató hatása. Az agyagok szívóereje olyan nagy, hogy gyorsan megszabadítják a bőrt a szennyeződésektől, méreganyagoktól és a felesleges zsíroktól, mindemellett az elhalt hámsejteket is eltávolítják, így látványosan puhítják, szépítik a bőrt. A krém világoszöld színét a zöldagyagnak köszönheti. A zöld agyag szívóereje a legnagyobb minden agyag közül, ezáltal regenerálja, gyógyítja, fertőtleníti a pattanásokat, sőt, vérzéscsillapító tulajdonsága is ismert, így zsíros, problémás, aknés bőrre ideális. A teafa illóolaja fertőtlenítő hatású.

Elég csak egy kicsit tenni a bőrre, könnyen szétkenhető és hamar beszívódik. Egész napos hidratáltságot biztosít.

.nina.1

2013. október 20.

Többszöri használat után is csak csupa-csupa pozitívumokat tudok írni erről a krémről. Pattanásokra hajlamos és érzékeny a bőröm. Ez a krém nagyon szépen rendbe tudja tenni. Hibátlan ápolt és gyönyörű tőle az én vegyes, és orr környékén mitesszeres bőröm. Nagyon gazdaságos, csak picikét kell fölvinni belőle az enyhén nedves bőrre. Eddig bármilyen termékét használtam a készítőnek mindennel maximálisan elégedett voltam és bárkinek tudnám ajánlani. Akinek ettől a krémtől baja volt, az lehet hogy előtte vegyszeres kozmetikumot használt és elkezdett méregteleníteni a bőr. Ilyenkor általában felerősödnek a meglévő panaszok. Szóval én ajánlani tudom csak, mind hatásában, mind állagában szerintem hibátlan krém :)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 20.

pityepotya

2012. augusztus 6.

nagyon örültem, amikor megláttam ennek a krémnek az összetevőit (a teafa illóolaj latin nevét nem tudtam, ha valaki esetleg tudja, írja meg, légyszi).
internetről lehet rendelni, pár nap alatt meg is érkezett (háromszáz valamennyi a postaköltség), de sajnos nem vált be. ugyan nekem a készítő ezt ajánlotta zsíros-kombinált bőrre, de az orrom olyan zsíros lett tőle, többet oda semmiképpen nem kenem. most a sarkamra kentem, hátha ott beválik, de ott meg nem nagyon használt semmit.
egyébként kellemes, gyógynövényes illata van (bár nem ilyenre számítottam), valóban balzsam állagú, ezért minimális mennyiség is elég. ha valakinek beválik, akkor arcra szerintem rengeteg ideig jó, szóval az árát ilyen szempontból megéri.
én meg majd valahogy elhasználgatom, de nem veszem újra.

update: egy hónap után összeállt, darabos és használhatatlan lett. borzalmas krém, ne vegyétek meg!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

én meg majd valahogy elhasználgatom, de nem veszem újra.

Viki000

2012. július 8.

Konkrétan semmit nem használt, sőt. Az én pórusaimat eltömítette és pattanásaim lettek tőle. Gondoltam várok vele, hátha csak kitisztul az elején a bőröm, de később sem volt változás. Nem olyan drága, de nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 8.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil