Mivolis

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2020. február 25.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Megújult változat!

100%-ban tiszta illóolaj, amelyet kímélő gőzdesztillációs eljárással nyernek ki az ausztrál ültetvényekről származó teafa leveleiből. Ápol, dezodorál és segít megelőzni a bőrproblémák kialakulását. Legalább 39%-ban tartalmazza a kozmetikában ismert hatású terpén-4-ol-t és 3% alatti cineoltartalommal rendelkezik.

Kremcica

2021. április 2.

A szaga büdös mint minden teafaolajnak, de legalább nagy kiszerelés. Pattanás leszárításához jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 2.

Szonetta

2021. március 19.

Arckrémbe, arc áttörlésére és fertőtlenítő arclemosáshoz, samponba is kiváló. Töményen száríthat, csíphet, de a piros foltjaimat kb. azonnal megszünteti és pattanások ellen is kiváló. Az illatát nem tudom megszokni, de elviselem, mert hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

oszdaniella

2021. február 11.

Ár-érték arányban nagyon jó. Én nem szoktam hígítani, hanem egy cseppnyit teszek a pattanásokra. Egy nap nagyon max 2x, többször használva égetheti a bőrt, nagyon érzékeny lesz. De 1-2 nap alatt szépen lehúzza a pattanásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 11.

lia0000

2021. január 17.

Nekem valamiért elcseszi a bőröm ha hígítás nélkül használom.. :( Apró, mélyen ülő, gyulladt pöttyök jelennek meg a homlokom területén es általában 1-2 nap alatt elmúlnak.. Pozitív hatása akkor van, ha aloe vera gélbe vagy rózsavízzel átitatott korongra csepegtetem. Hajmosásnál samponba vagy hajpakolásba is használom. Nagyon szeretem, de nem szabad tömény mennyiségben alkalmaznom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 17.

MesMess

2021. január 6.

Nagyon jó ár-érték arányú, kiváló minôségû teafaolaj. Fertôtlenîtésre szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 6.

dreammiyss

2020. november 27.

Elmaradhatatlan kellék a fürdőszobából. Fertőtlenítésre is használjuk, de leginkább az arc tisztítására, pattanásokra. Régen vizes vattakorongra csepegtettem, most leginkább az ujjamról viszem fel a gyulladt részekre. Az elején varácsszernek tűnt, mára pedig hűséges barátom lett. Előszeretettel ajánlom minden rokonomnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 27.

d.anett89

2020. november 12.

Pattanásra használom,higítás nélkül. Kiváló, jól eltüntette a makacs pattanásokat is,hegeket egyaránt. Sőt samponba is kiváló

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 12.

svdori

2020. október 27.

Pattanásokra szoktam pöttyinteni belőle, illetve borotválás után bekenem vele a lábaim, szörtüszőgyulladás megelőzése végett. Teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 27.

kitti701

2020. október 19.

Szuper termék, pattanásokra használom, és szépen leszárítja őket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 19.

Szuper termék, pattanásokra használom, és szépen leszárítja őket.

pilisifanni

2020. október 2.

Zsíros, kombinált bőrre a legjobb. Ez a termék az ami biztos ,hogy mindig újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

Illatanyagok: D-Limonene, Linalool