Mivolis

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2020. február 25.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Megújult változat!

100%-ban tiszta illóolaj, amelyet kímélő gőzdesztillációs eljárással nyernek ki az ausztrál ültetvényekről származó teafa leveleiből. Ápol, dezodorál és segít megelőzni a bőrproblémák kialakulását. Legalább 39%-ban tartalmazza a kozmetikában ismert hatású terpén-4-ol-t és 3% alatti cineoltartalommal rendelkezik.

Das Gesunde Plus Teafaolaj
Ár: 800 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Tápióság, Tápiószecső, Sülysáp, Budapest, Szolnok, Kunszentmárton , fizetés: Személyes átvétel

rockhormon

2020. május 26.

Egy hete használom ezt a terméket, pattanásos bőr miatt.

Az előző kommentelőkkel ellentétben, nekem nem viszi le egy csapásra a gyulladt pattikat, de lassan és biztosan, három napi kenegetés után igen.

A mitesszereimre is nagyon jó, én egy vattakorongra 5 cseppet csepegtetek és vegigtörlöm vele az arcom. Fertőtlent és összehúzza a tág pórusokat. Vigyázni kell vele mert tényleg szárít, de azért nem olyan durván mint azt előttem írják! Nekem normál bőröm van, se nem zsíros se nem száraz. Ha minden nap használom egy kicsit hámlik utána, de ha bekenem nivea arctejjel már le is van tudva.

Párom is kipróbálta többször, neki a piros gyulladt pattanásait egy este alatt lehúzza. Azt hiszem ez is bőrtől függ...

Az illata mint egy párologtatóé, nagyon intenzív, szem könnyeztető de kellemes, gyógyfüves. Inhalálásra is tökéletes és nekem ha az arcomon van még az orromat is kitisztítja.

Ezért a mennyiségért, tényleg nagyon olcsó és valóban használ. Ha mást nem is, de megpróbálni mindenképpen!

UPDATE:
Nagyon ritkán használom, mivel a pattanásos korszak már megszűnt. Viszont ha kijön egy - egy és megpróbálom ezzel orvosolni, ha le is húzza, a ,,bennlévő cuccal" nem tud mit kezdeni, behámosítja a tetejét, és sokkal tovább szenvedek vele míg tökéletesen felszívódik, mintha csak magára hagytam volna a pattit.

Csak akkor ajánlom ha BIZTOSAN ki tudtad szedni az egész cuccost! Tonikként egyáltalán nem ajánlom, pedig én is használtam, de csak beszárítja/megfárasztja a mitesszereket. Még akkor is ha zsíros bőröd van és úgy éreznéd használ! Hosszú távon egy kozmetikus sem támogatná.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

Egy hete használom ezt a terméket, pattanásos bőr miatt.

UPDATE:

Odriuss

2020. április 24.

Csodaszernek ítélem :) a szagával a mai napig nem vagyok teljesen kibékülve, nekem túl erős, de el kell ismernem, hogy tényleg nagyon hatásos. Ha épp olyan szakaszban van a bőröm, amikor kicsit zsírosabb és kijön néhány pattanás, akkor esténként smink lemosás után ezzel átitatott vattával szoktam áttörölni és nagyon szépen helyre hozza 2-3 alkalom után. Mindig van otthon, ár érték arányban szerinte teljesen megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

Barbara311

2020. április 22.

Az illatát elég sokan nem szeretik a környezetemben pedig szerintem irtó friss :D a pattanásaimat kenegetem vele egy nap alatt helyrehozza a dolgokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 22.

vgeorgina

2020. február 24.

Talán a legolcsóbb teafaolaj a piacon, fertőtlenítéshez használom, elsősorban hajkefékhez - pár csepp forró vízbe, a fa keféket fogkefével tisztítom át, majd tiszta vizes fogkefével "kimosom", fém és műanyag kefénél pedig beáztatom pár órára, majd szintén alaposan kiöblítem tiszta vízzel. Takarításhoz is tökéletes, pattanásokra régen használtam krémhez keverve, ezt azt hiszem újra be fogom vetni. Az illatát én személy szerint nem bírom, de ez másodlagos a hatása mellett.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

miyumiyu

2020. január 31.

Nagyjából 5-6 éve rendszeresen vásárolom. Sokáig elég, ár-érték aránya nagyon jó.
Elég sok területen használom fertőtlenítésre, pattanásra.

Saját magamon az alábbiak szerint szoktam alkalmazni:
- pattanásra (1 csepp olaj 1 csepp tiszta víz) - másnapra nagyon szépen visszahúzódik
- hajmosáskor (az öblítést én mindig almaecet - víz -5-6 csepp teafaolaj keverékéve zárom, majd meleg vízzel leöblítem) - anitbakteriális és a száraz fejbőrnek is segít, ha épp korpásodásra hajlamos a fejbőr
- uszoda / wellness után (fertőtlenítés, megelőzés - tusfürdő adagomba szoktam csepegtetni pár cseppet)

Háztartásban:

- felmosóvízbe 10-12 csepp - jó illata lesz és el is pusztítja a vírusokat
- hajkefe és borotva (használat előtt 1-2 cseppel a pengét át szoktam törölni) fertőtlenítése
- mosás (kényesebb ruhaneműknél - fehérnemű, törölköző - az öblítőtartályba szoktam 10-12 cseppet tenni)
- mosógép fertőtlenítés (ecet és teafaolaj eleggyel elindítotok fél évente egy üres 60 fokos mosást)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 31.

Elég sok területen használom fertőtlenítésre, pattanásra.

Saját magamon az alábbiak szerint szoktam alkalmazni:

Háztartásban:

- felmosóvízbe 10-12 csepp - jó illata lesz és el is pusztítja a vírusokat

dynah13

2020. január 9.

Ar-ertek aranyban a legjobb teafaolaj szerintem!
Altalaban pattanasok ellen hasznalok arcra (csakis higitva, micellas vizes vattapamacsra csepegtetek 1-2 cseppet, azzal torlom at az arcom, vagy a pattanasos helyeket) heti 1-2x vagy amikor szukseges. Amikor elkezdtem, mintha par napig tobb pattim lett volna, de azota gyonyoru szepen kezeli oket, alapdarab nalam a furdoszobaban :)
Hasznaltam mar koromre is, es gombas labra is bevalt, illetve ki fogom probalni, h cseppentek a samponomba is, remelem az is mukodik :)
Nekem igy is 5*, nagyon szeretem es a dm-ben nagyon olcso is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

Ar-ertek aranyban a legjobb teafaolaj szerintem!
Nekem igy is 5*, nagyon szeretem es a dm-ben nagyon olcso is!

Kikixxx

2020. január 8.

Sokáig kísérleteztem ezzel, mielőtt a benzol peroxidra váltottam, mondván hogy ez mégiscsak természetes és biztos nincs annyi rossz mellékhatása. De azon kívül, hogy nagyon szárította a bőrömet és szerettem a ,,natúr" illatát, nem segített a mitesszeres bőrön. A BP sokkal hatékonyabb e téren.

Próbáltam még fejbőrre zsírosodás ellen, lábszőrtelenítés után fertőtlenítésre, herpeszre. Egyik se győzött meg annyira, hogy rendszeresen használjam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

Fruzsiii

2020. január 7.

Én a fürdővizemhez csepegtettem régebben,nagyon jól felfrissített.Sajnos nekem pattanásra nem vált be,még jobban begyulladt tőle,ha rákentem.Tavaly nyáron volt egy kis kezdödő körömgomba a nagylábujjamon,fülpiszkálóra rakva ecsetelgettem vele,szépen lefertőtlenítette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

dori18

2019. december 25.

Nekem eléggé pattanásos és zsíros bőröm van, ezért én higítatlanul használom, nekem nem szárít túlságosan, nagyon jól bírja a bőröm. Én nem csak egy-egy helyen használom, hanem a problémásabb területeken, hogy megelőzzem a pattanásokat. Sokan csodaszerként emlegetik, amit el tudok képzelni, mert akiknek nincs nagyon problémás bőrük, nagyon sokat segíthet. Nekem nem tűnt el minden pattanásom, mindig jönnek-mennek, de lényegesen kevesebb van, mióta a teafaolajat használom. Emellett már nem annyira zsíros a bőröm, mint korábban, ennek nagyon örülök. Az illatát sokan nem szeretik, mert jellegzetes, de én bírom és szeretem. Jó kis cucc, ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 25.

darbarad

2019. december 7.

Őszintén szólva én csak pattanásokra használom, fülpiszkálóra teszek egy keveset, és azzal bekenem a szóban forgó területet, de szigorúan csak azt, mert amúgy rendesen szárít. Láthatóan nem használom ki 100%-osan, jelenleg teljesen elég ez az egyetlen felhasználási forma, viszont nagyon jó tippeket és praktikákat írtok, majd szemezgeteg azért! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 7.

Illatanyagok: D-Limonene, Linalool