Mivolis

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2020. február 25.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Megújult változat!

100%-ban tiszta illóolaj, amelyet kímélő gőzdesztillációs eljárással nyernek ki az ausztrál ültetvényekről származó teafa leveleiből. Ápol, dezodorál és segít megelőzni a bőrproblémák kialakulását. Legalább 39%-ban tartalmazza a kozmetikában ismert hatású terpén-4-ol-t és 3% alatti cineoltartalommal rendelkezik.

Clementine

2022. május 13.

Azért a töményen való használattal vigyázzatok, csináljátok előtte próbát mindenképp. Nekem pl semmi bajom tőle ha magamra locsolom de a barátomnak olyan szinten kémiai égést okozott hogy két hétig fel volt dagadva a bőre és hámlott utána.
Amúgy nagyon multifunkci olaj, én keverem sokmindenbe, hajpakolás, sampon, néha cipőbe cseppentek belőle, felmosóvízbe, stb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 13.

TheNancy07

2022. május 11.

Hát ez! Hogy kerülhette el a figyelmemet egész életembe? Döbbenet! :D.....................
Töményen használom minden este a pattanásaimra nem sajnálva. Eszméletlen jó, képes 1 éjszaka alatt lehúzni a gyulladást, de 2 nap alatt teljesen rendbe hoz rajtam mindent. Te jó isten! Tényleg büdös, de hát ha hat, akkor felőlem bármilyen szaga lehet, a lényeg, hogy hasson. Na ez hat! Nem tudom mikor volt ennyire tiszta az arcbőröm, de a sminket is hanyagolom mostanság, annyira tetszik a natúr, tiszta, pattanásmentes arcbőröm <3

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 11.

umpalumpa

2022. január 18.

A gyógynövényes kivonatokra nem szoktam azt mondani, hogy büdös, de ennek valóban kellemetlen, szúrós szaga van. Pattanás nyomkodás után szoktam fertőtlenítésre helyileg alkalmazni. Másra nem is vált be a szaga miatt. Mosáshoz próbáltam (semleges mosódiós mosószer és ecetes öblítés mellé), de az erős illata miatt mindenki kicsit rosszul volt. Felmosáshoz hígítva még jó lehetne, de nyuszink van, aki nappal szabadon kószál, ezért nem használhatom így. Szemetes kimosás utáni fertőtlenítés: szintén a szaga miatt hiúsult meg.
Szóval marad a pattanások utáni pöttyözésre. Sosem fog elfogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 18.

Szóval marad a pattanások utáni pöttyözésre. Sosem fog elfogyni.

kataaaaaaaa

2021. november 5.

Nem tiszta teafaolaj, de olcsó és használható. Szembe kerülve borzasztóan csíp... a csomagolásra is rá van írva, hogy nem érintkezhet nyálkahártyával. Lehet, hogy erre az összetételre nem mindenki érzékeny, de pl. szájvízbe vagy intim cuccokba nem keverném bele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 5.

Szancsi21

2021. október 15.

Pattanásokra igazi vészhelyzeti megoldás tud lenni. Fertőtlenítőszernek (felmosáshoz, mosáshoz) is kiváló. A szaga olyan, amilyen; én kifejezetten szeretem, párom ki nem állhatja. De amikor megfázásról vagy felfázásról van szó még sosem hagyott cserben. Aki könnyen megfázik, náthás lesz stb, az nyugodtan párologtasson vele, vagy jól felhígítva inhaláljon este lefekvés előtt. Garantáltan hamarabb keresztül jut a megfázásos tüneteken.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 15.

homanalexandra

2021. július 18.

A szaga eléggé erőteljes és néha már kellemetlen, de legalább hatásos. Ha túl sokat tettem a pattanásomra, olyan volt mintha marta volna az arcom, úgyhogy csak óvatosan lehet használni és nem töményen önteni az arcra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 18.

Kremcica

2021. április 2.

A szaga büdös mint minden teafaolajnak, de legalább nagy kiszerelés. Pattanás leszárításához jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 2.

Szonetta

2021. március 19.

Arckrémbe, arc áttörlésére és fertőtlenítő arclemosáshoz, samponba is kiváló. Töményen száríthat, csíphet, de a piros foltjaimat kb. azonnal megszünteti és pattanások ellen is kiváló. Az illatát nem tudom megszokni, de elviselem, mert hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

oszdaniella

2021. február 11.

Ár-érték arányban nagyon jó. Én nem szoktam hígítani, hanem egy cseppnyit teszek a pattanásokra. Egy nap nagyon max 2x, többször használva égetheti a bőrt, nagyon érzékeny lesz. De 1-2 nap alatt szépen lehúzza a pattanásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 11.

lia0000

2021. január 17.

Nekem valamiért elcseszi a bőröm ha hígítás nélkül használom.. :( Apró, mélyen ülő, gyulladt pöttyök jelennek meg a homlokom területén es általában 1-2 nap alatt elmúlnak.. Pozitív hatása akkor van, ha aloe vera gélbe vagy rózsavízzel átitatott korongra csepegtetem. Hajmosásnál samponba vagy hajpakolásba is használom. Nagyon szeretem, de nem szabad tömény mennyiségben alkalmaznom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 17.

Illatanyagok: D-Limonene, Linalool