Mivolis

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2020. február 25.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Megújult változat!

100%-ban tiszta illóolaj, amelyet kímélő gőzdesztillációs eljárással nyernek ki az ausztrál ültetvényekről származó teafa leveleiből. Ápol, dezodorál és segít megelőzni a bőrproblémák kialakulását. Legalább 39%-ban tartalmazza a kozmetikában ismert hatású terpén-4-ol-t és 3% alatti cineoltartalommal rendelkezik.

Das Gesunde Plus Teafaolaj
Ár: 800 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Tápióság, Tápiószecső, Sülysáp, Budapest, Szolnok, Kunszentmárton , fizetés: Személyes átvétel

Nicool89

2017. május 14.

Ez egy csodaszer!!! Fogamzásgátló abbahagyása utan, amit folyamatosan 8 évig szedtem, eléggé megviselte a bőröm. Csupa gyulladt pattanás meg a fejboromon is, mellkasomon es az arcon. Minden este használom es reggelre szépen megnyugszik, visszahúzódik. Semmi mas nem használ igy, akármilyen draga kence is legyen. Kókuszolajjal es olíva olajjal keverem es éjszakára a hajamra kenem majd reggel kimosom. Megszűnt a viszketes es kevesebb lett a pattanás. NagYon olcso es hosszú hónapokig eleg. Kb. 1 évig is jo mindennapi használat mellett. Rengeteg mindenre felhasználható, soha tobbe nélküle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

shining

2017. május 14.

Ez abszolút egy csodaszer. Regebben mikor a pattanásokkal szenvedtem csak ez segített a durvább eseteknél. Visszahúzódik tőle a dudor es kellemesen frissíti a bőrt. Ha olyan kedvem van még a samponomba is csepegtetek belőle mert friss, tiszta fejbőrt varázsol. Már újra vettem egy párszor de nagyon sokáig elég. Talán az egyik legjobb,legkedvencebb termékem amit újra szoktam venni:D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 14.

innafiz

2017. április 27.

Jessa natúr intim mosakodó gélbe, a teljes 300 ml-be (már a 2. tubust használom így) tettem 30 cseppet és tökéletes így: olcsó, illatmentes, és a teafa antibacis hatása. Sosincs semmilyen nőgyógyászati problémám. Samponba is próbáltam ugyanezt a technikát,de nem habzik úgy.
Pattikra pötyögtetem fültisztítóval, gyorsan visszavonulnak tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

Pattikra pötyögtetem fültisztítóval, gyorsan visszavonulnak tőle.

Tisza0814

2017. április 19.

Évek óta ezt használom a pattanást jól szárítja, samponhoz 7 cseppet adva egy hétig kibírja a hajam mosás nélkül. 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 19.

brethalia

2017. április 16.

A legjobb árú teafaolaj, amivel találkoztam. Szeretem az illatát és a hatását is: elsősorban pattanások leszárítására használom.
A hideg időben nem akartam minden nap kínozni vele az arcomat, de tavaly tonikként is használtam, amikor láttam, hogy a Lush méregdrága teafaolajos tonikja csak teafaolajat és vizet tartalmaz. Nem gondoltam túl, vizes vattára párat csepegtettem belőle, összenyomkodtam és áttöröltem vele az arcomat.
Tud csípni, de hamar elmúlik. Nagyon jól tisztít és fertőtlenít.

Nagyon jó minőségű a termék, ár-érték arányban szerintem a legjobb.
Egy barátnőm Olaszországban vett egy üveg, kb. 6000 forintba kerülő olajat, és állítása szerint ez a DM-es is ugyanazt tudja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

Tud csípni, de hamar elmúlik. Nagyon jól tisztít és fertőtlenít.

Nagyon jó minőségű a termék, ár-érték arányban szerintem a legjobb.

Babsszi

2017. április 14.

Csodaszer : ezerféle dologra jó. Jó pattanásokra, jó a herpeszre, korpásodás esetén jó a hajra, jó körömgombára, felfázás esetén érdemes a fürdővízbe csepegtetni egy keveset, fertőtlenítő hatású, gombaölő hatású, lehet csepegtetni a mosószerhez pár cseppet, segít a kullancseltávolításban, íngyulladásra és még órákig sorolhatnám. Aki nem ismeri még, annak mindenképp ajánlom hogy ismerkedjen meg vele, nálunk mindig van itthon hiszen nagyon sok mindenre jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

midnightsun

2017. március 13.

Pattanások szárítására kiváló, ha az illatával kibékül az ember állandó kellék lehet a fürdőszobában

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 13.

little.shana

2017. február 25.

Alapdarab a háztartásban, használom néha arcra, testre, hajra, olykor pedig takarítószer helyett vízzel egy kis frissítésnek. Én megbékéltem az illatával is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

Kremcica

2017. február 8.

A szaga büdös mint a másiknak, de érződik rajta hogy nem 100%-os. Mondjuk több is van benne (6x annyi) így bocsánatos dolog. Pattanás leszárításához így is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

saretta

2017. február 8.

Korpásodás ellen vettem samponba. Előtte kókuszolajjal picit bekenem a fejbőrömet, rajtahagyom és teafaolajos samponnal megmosom a hajam, na ez a módszer valamelyest visszafogta a korpásodást. Nekem párologtatásra és felmosóvízbe sajnos nem vált be, nem tetszik az illata, lehet, hogy a 100%-os tisztaságú olajról máshogy vélekednék. A fürdőszoba takarítására is használom penész ellen, ecet+ víz kombóval, fertőtlenít. sokoldalúan felhasználható, ár-érték arányban abszolút rendben van.

Nátha, orrdugulás ellen nekem egyébként az eukaliptusz illóolaj vált be párologtatásra, gőzölésre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

Illatanyagok: D-Limonene, Linalool