Mivolis

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2020. február 25.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Megújult változat!

100%-ban tiszta illóolaj, amelyet kímélő gőzdesztillációs eljárással nyernek ki az ausztrál ültetvényekről származó teafa leveleiből. Ápol, dezodorál és segít megelőzni a bőrproblémák kialakulását. Legalább 39%-ban tartalmazza a kozmetikában ismert hatású terpén-4-ol-t és 3% alatti cineoltartalommal rendelkezik.

Das Gesunde Plus Teafaolaj
Ár: 800 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Tápióság, Tápiószecső, Sülysáp, Budapest, Szolnok, Kunszentmárton , fizetés: Személyes átvétel

kacsa641

2018. augusztus 26.

Na...hát elég érdekes kis termék. Első használatkor a hidratálómba tettem 7 cseppet. Hát azt hittem beszarok úgy marta a bőröm. Azóta 1 cseppet merek csak beletenni és így tökéletes. Nem csíp, hanem kellemesen hűsít. Egyébként az ára a DM-ben 1000 forint nem pedig 800.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

dodka

2018. augusztus 21.

Helyreállította a bőrőm az első üveg azóta alig vannak pattanásaim szinte úgy nagyobb nincs is már féléve,ajánlom minden pattanásosnak pár nap után nekem már ég és föld volt a különbség pedig aknés volt a bőrőm,teljesen megéri az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Enne

2018. augusztus 19.

Tegnapelőtt bontottam meg, miután az aromax-os (5 ml-es!) elfogyott. Évek óta azt a fajtát használtam, a levendulaolaja mellett, nem is gondoltam, hogy más márkák is forgalmaznak, vagy legalábbis ennyivel jutányosabb kiszerelésben és áron. Annyi dicséretet kapott itt, hogy beszereztem belőle. Szóval tegnap esküvőre voltam hivatalos és van egy olyan rossz szokása az arcbőrömnek, hogy ilyen-olyan fontos események előtt aranyos kis dudorokat növeszt, akár olyan helyeken is, ahol máskor teljesen tiszta. Így eddig vert seregként vettem tudomásul, hogy szinte minden karácsonykor, szilveszterkor vagy születésnapon... puklis kobolddá változom. Ez a csodakence viszont gyönyörűen leszárította, és csak egy kis lapos seb maradt a helyén, a nyomkodás utózengéje. Azt meg már szépen le tudtam sminkelni. Hát megmentette a napomat! Vattakorongot nedvesítettem be, majd arra cseppentettem két-három cseppet, nem teljesen töményen használtam. Az aromaxos változattal is elégedett voltam egyébként, de mivel nehezen beszerezhető és drága, valamint szörnyen kevés, lehet, hogy ez lesz az új kedvenc. Márkásabb társához képest meglepő az aromája, engem tömény pálinkára emlékeztet. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

gancsklaudia

2018. július 30.

Nagyon jót tesz pattanásos bőrnek ha pár cseppet adunk az éjszakai krémünkhöz. A makacs pattanásokra koncentráltan, átitatott vattakoronggal lehet fellépni, egy két nap alatt szinte el is tünteti a legnagyobb pattikat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

littlefairy

2018. július 13.

Nagyon jó minőségű, ár-érték arányban a legjobb termék. Műkörömmel együtt eltört a körmöm még régebben, és utána begyulladt és nagyon csúnya sárga lett alatta. A műkörmös ajánlotta a teafa olajat. Több hétig kitartóan csepegtettem és ecseteltem vele naponta többször és maradéktalanul meggyógyította. Nagyon elégedett vagyok. Az illatmentes Jessa intim lemosóba is szeretném majd kipróbálni. Itt az oldalon olvastam az ötletet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

sz10

2018. július 6.

Korábban arclemosóval használtam, most nyár közeledtével inkább krémbe rakom.
Micellás vízbe arclemosóként: vattakorongra öntök a micellás vízből, majd 2-3 cseppet csepegtetek a teafa olajból és azzal törlöm át az arcom a szemkörnyéket kihagyva. Tényleg segít a pattanásokon és friss érzetet ad.
Krémbe: kis krém mennyiséget rakok ki a kezembe, majd 1 csepp teafa olajjal összekeverem és így kenem fel az arcomra. Talán kicsit kevésbé érzem utána krémesnek az arcom illetve hűsíti is.
Alapvetően nekem nagyon tetszik az illata, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

Korábban arclemosóval használtam, most nyár közeledtével inkább krémbe rakom.
Alapvetően nekem nagyon tetszik az illata, biztosan újraveszem.

Nikolaj

2018. július 2.

Verhetetlen! Kb 2 hónapja használom leginkább az arcomra a pattanások miatt. Arctisztítás után tonikként pár cseppet teszek egy m8cellásvizes vattapamacsra és éjszakára higitatlanul rápötzyintem a patikra. Tiszta, friss érzés és a pattanások hamarabb gyógyulnak. Én csak a teafaolajat érzem ki belőle és számomra nem büdös. Mindenképp úkravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

kakonyiflora

2018. július 2.

Arctisztítás lezárásaként, pattanásokra használom. Hígítás nélkül, vattakoronggal áttörlöm vele az adott területet és voálá tényleg segít eltüntetni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

szandra1026

2018. június 26.

Legolcsobb, legjobb! Imadom! Mindenre ezt hasznalom. Pattanas, szörbenöves, korpas fejbör... mindenre!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

katkatal

2018. június 14.

Alap darab lett nálunk ez a kis csodaszer, kb két éve használom, azóta már az erőteljes illata sem zavar. Arctisztításra, pattanásra nálam ez a tökéletes megoldás, tonikként higítva használom, mert nagyon szárítja a bőrt, pattanásokra viszont simán ráteszek egy cseppet belőle este és már másnapra sokat javít a helyzeten.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 14.

Illatanyagok: D-Limonene, Linalool