Mivolis

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2020. február 25.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Megújult változat!

100%-ban tiszta illóolaj, amelyet kímélő gőzdesztillációs eljárással nyernek ki az ausztrál ültetvényekről származó teafa leveleiből. Ápol, dezodorál és segít megelőzni a bőrproblémák kialakulását. Legalább 39%-ban tartalmazza a kozmetikában ismert hatású terpén-4-ol-t és 3% alatti cineoltartalommal rendelkezik.

Das Gesunde Plus Teafaolaj
Ár: 800 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Tápióság, Tápiószecső, Sülysáp, Budapest, Szolnok, Kunszentmárton , fizetés: Személyes átvétel

katkatal

2018. június 14.

Alap darab lett nálunk ez a kis csodaszer, kb két éve használom, azóta már az erőteljes illata sem zavar. Arctisztításra, pattanásra nálam ez a tökéletes megoldás, tonikként higítva használom, mert nagyon szárítja a bőrt, pattanásokra viszont simán ráteszek egy cseppet belőle este és már másnapra sokat javít a helyzeten.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 14.

Tmika

2018. június 8.

Herpeszre használtam, fürdővízbe is csepegtettem, hátha segít a pikkelysömörön, de sajnos az nem lett jobb (rosszabb sem). Erőteljes illatú, de szeretem. Mivel nagyon sok, herpeszem meg viszonylag ritkán van, használom a háztartásban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 8.

Nittuska

2018. május 24.

Már egy jó ideje meg van de nem szívesen nyúlok hozzá. Azért vettük meg, mert sokan ajánlották a fejtetű megelőzésére (óvoda)
Így a samponba keverve (híres babydream) használtuk, meg az én arcomra hígítva (ha elő jött 1-2 pattanás)
De ami miatt nem veszem újra az a SZAGA ezt nem lehet megszokni... Nagyoooon erős...
És még rá van írva a csomagolására h "ne lélegezze be" hát köszi :D így is fél órát kell szellőztetnem a fürdőt h ki menjen az "illata"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

TimyeK

2018. május 23.

Zsíros bőröm van, melegben sajnos kipattanásosodik a hátam felső része, illetve a napsütés is kihozza nálam. Vattakorongra alkoholmentes tonikot csepegtetek két csepp teafaolajjal és ezzel törlöm át esténként a hátam. Gyönyörűen eltüntette a pattanásaim. Az arcomon is amikor látom, hogy 1-1 kijön, rakok rá belőle, szépen lehúzza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

illeskitti

2018. május 21.

Többféle teafaolajat kipróbáltam, de ez a termék visz mindent!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

Többféle teafaolajat kipróbáltam, de ez a termék visz mindent!!!

Timea22

2018. május 1.

Pattanasra, lab vizbe, mosogepbe, felmoso vizbe hasznalom. Szuperul fertotlenit alap darab itthon :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

szilvasitimea

2018. április 25.

Pattanásokra vettem. Amikor látom, vagy érzem hogy jönni fog, ezzel szoktam ecsetelni, van h napjában többször.
Elég jól bevált, azonban nem szabad túlzásba esni, mert brutál mód tud szárítani.

Én hígítás nélkül viszem fel, direkt a bőrömre. Nem irritál, nem csíp, csak néha szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

Mese89

2018. március 11.

Egyaltalan nem valt be, sot.. Gondoltam kiprobalom, mert kedvezobb az ara, de szamomra irtozatosan budos es hatastalan. Visszatertem az Aromaxhoz. Eddig semelyik mas marka nem tudta uberelni. Foleg pattanasok kezelesere hasznalom, ecsetelve es tonikkent. Ettol a sajatmarkastol csak megrosszabb lett a helyzet, igy most visszavaltottam Aromaxra, ami 2 nap alatt teljesen rendbehozta a boromet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 11.

crazy724

2018. február 28.

Az ára kedvező, és elég sokáig elég. Multifunkciós darab. Csak higitva használom, (a csomagolás szerint is csak igy szabad használni) általában az aktuális samponomba csöpögtetek belőle, segit a zsirosodáson, és igy ki tudom tolni a két hajmosás közti időt. A felmosóvizbe is teszek belőle, szuperul fertőtlenit és az illatát is szeretem. Vizzel higitva légfirissitőnek ill. tisztitónak is használom, és az arcitsztitómat is ezzel turbózom fel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

vivko89

2018. február 22.

Körülbelül két nap alatt rendbe tette a pattanásaim. Higítatlanul az ujjammal szoktam felvinni. Vagy nedves arctisztító korongra pár cseppet. Az illata nem a legkellemesebb, de elviselhető pláne a hatás miatt ;) az ára is megfizethető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Illatanyagok: D-Limonene, Linalool