Mivolis

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2020. február 25.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Megújult változat!

100%-ban tiszta illóolaj, amelyet kímélő gőzdesztillációs eljárással nyernek ki az ausztrál ültetvényekről származó teafa leveleiből. Ápol, dezodorál és segít megelőzni a bőrproblémák kialakulását. Legalább 39%-ban tartalmazza a kozmetikában ismert hatású terpén-4-ol-t és 3% alatti cineoltartalommal rendelkezik.

Das Gesunde Plus Teafaolaj
Ár: 800 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Tápióság, Tápiószecső, Sülysáp, Budapest, Szolnok, Kunszentmárton , fizetés: Személyes átvétel

nandy.25

2018. február 21.

Csodaszer!!!! En "csak" a megjeleno pattanasokra vettem 17 evnyi fogamzasgatlo szedes abbahagyasa utan (a fórumokon olyanokat olvastam hogy akinek a szedés előtt is problémás volt a bőre, most újra vállalhatatlanul csúnya lesz újra :( ) egyenlore csak arra hasznalom a termeket hogy higitatlanul (!!!) bekenegessem a pattikat az ujjbegyemről indítva, nem vattás fülpálcikával mert az úgy nem gazdaságos.El nem tunteti a pattikat, de valoban nem lesznek voros gyulladtak,istenien leszaritja az olaj tehat szuperul teszi a dolgat!!! Az arcbőröm lekopogom, neki köszönhetően "gyönyörű" .....En speciel imadom az illatat,nagyon friss,mentolos,gyogynovenyes tisztasag illatu. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

Bettii98

2018. február 19.

Nagyon rossz. Az ég világon semmit nem használ. Ja de annyit,hogy a pattanások még vörösebbek lesznek tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 19.

Vali95

2018. február 19.

Nagyon hasznos! Pattanásokra kiváló, de fertőtlenítésre is jó, akár sebre vagy épp a takarításhoz. Van olyan jó, mint a gyógyszertári drágább változata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

biabari

2018. február 12.

Àr èrtèk arànyban az egyik legjobb illóolaj, renszeresen vàsàrolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Àr èrtèk arànyban az egyik legjobb illóolaj, renszeresen vàsàrolom.

Titvog

2018. február 9.

Csodaszer, multifunkcionális, és természetes.
Sok dologra használtam eddig, természetesen higítva desztillált vízzel, nem túl tömény lenne szerintem anélkül. Használom pattanásra, seb összehúzásra, szájban keletkezett fertőzésekre, lábvízbe, és megfázáskor inhalálásra is. Megszámlálhatatlan használati módja van, és mindig nagyon sokat segített ha bármi nyavalyája volt a családnak. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 9.

Csodaszer, multifunkcionális, és természetes.

RarityRose

2018. február 4.

Az itenni vélemények miatt vettem meg, kerestem egy jó teafaolajat mert nekem ez az egyetlen csodaszer a pattanásokra. Rengeteg mindent kirpóbáltam már, de nekem pattikra csak a teafaolaj vállt be! Azert 4* mert iszonyú az illata. Minimális mértékben vonzó, de ha az egesz arcomra kenek akkor elviselhetetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

Dea

2018. február 2.

Update: Már nem használom gyakran, emiatt nem vennék újra.

A csomagolás azt írja csak hígítva szabad használni, de úgy lényegében bármilyen kozmetikumba mehet. Én elsősorban arctiszíttóba és tusfürdőbe használom :) Tusfürdőbe a rovarcsípések miatt, arctisztítóba pedig a pattanások miatt. Én imádom a teafaolaj illatát, ezért bármibe szívesen beleteszem ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

Update: Már nem használom gyakran, emiatt nem vennék újra.

Erika729

2018. január 31.

Számtalanszor újra vettük már. Én és a párom is használjuk egyaránt. Az éppen aktuális arcrtonikomhoz szoktam kettőt cseppenteni belőle. Szépen lehúzza a gyulladásokat. Párom pedig a samponjahoz használja. Illatra nem a legkellemesebb, de hatásra tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

Lolychan

2018. január 21.

UPDATE: Még mindig nagy a szerelem, legjobb. :)

Teljes elégedettség. Samponomba, tusfürdőmbe és tonikomba is csepegtettem párat és azt kell mondjam, hogy remek. Szinte már nem is korpásodik a hajam, igaz, nem rég óta használom így, de remélem idővel a hajmosásokat is ki tudom tolni vele. Tusfürdőbe remekül szárítja a hátamon lévő pattanásokat, tonikban szintén, csak ott az arcomat. Szárít az igaz, hajnál érdemes balzsamot és hajvégápolót használni, testre pedig a megfelelő hidratáló készítményt. 2 hete használom kb. még lesz up. :) Megelőlegezem az 5*-ot. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

UPDATE: Még mindig nagy a szerelem, legjobb. :)

ReiraShiver

2018. január 2.

Minden este használom, sok mindenre, nagyon bevált, egyik alap dolog nálam a fürdőszobában. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

Illatanyagok: D-Limonene, Linalool