Mivolis

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2020. február 25.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Megújult változat!

100%-ban tiszta illóolaj, amelyet kímélő gőzdesztillációs eljárással nyernek ki az ausztrál ültetvényekről származó teafa leveleiből. Ápol, dezodorál és segít megelőzni a bőrproblémák kialakulását. Legalább 39%-ban tartalmazza a kozmetikában ismert hatású terpén-4-ol-t és 3% alatti cineoltartalommal rendelkezik.

Das Gesunde Plus Teafaolaj
Ár: 800 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Tápióság, Tápiószecső, Sülysáp, Budapest, Szolnok, Kunszentmárton , fizetés: Személyes átvétel

annalidia

2017. december 20.

Nagyon szeretem, gyulladásra, pattanásra használom. Sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

Nagyon szeretem, gyulladásra, pattanásra használom. Sokáig elég.

kristinakroes

2017. november 26.

Pattanás, izzadás, korpa. Minden ellen használható. Jó kis termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Pattanás, izzadás, korpa. Minden ellen használható. Jó kis termék!

postareb

2017. november 26.

Szuper termék! Már az ára is elég kecsegtető, hiszen a hasonló termékek sokkal drágábbak, emellett viszont tényleg kiváló minőségű. Nem mindennap használom, csak amikor megjelenik egy vagy több pattanás a bőrömön vagy zsírosabbnak érzem az arcomat a szokásosnál. Ilyenkor a micellás vízzel átitatott vattakorongra cseppentek belőle pontosan 3 cseppet. Nekem bevált, másnapra szép lesz az arcom tőle és a pattanások is hamarabb eltűnnek. Egy picit erős az illata, de ez más teafa olajnál is így van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

ownstyle123

2017. november 16.

Szeptember óta használom napi szinten, micellás vízbe keverek 1-2 cseppet.Amióta ezt használom látványosan szebb a bőröm. Nincsenek rajta pattanások iletve ha egy- kettő megjelenik egy este alatt leviszi. Nálam életmentő termék és abszolút kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

nmthkitti

2017. november 11.

Nagyon problémás a bőröm, pár hete használom reggel és este, de már most sokat javult az arcom állapota. Aloe Vera gélhez szoktam csepegtetni.
Sokáig elég lesz még, viszonylag lassan fogy, de biztos, hogy újra vevős lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

Sokáig elég lesz még, viszonylag lassan fogy, de biztos, hogy újra vevős lesz.

Csally

2017. október 19.

Csodaszer! Sokoldalúan használható. Főleg fertőtlenítésre használjuk sebeknél, körömre, hajmosásnal és ruháknál az öblítőhöz szoktam adni. A párom is isteníti, a megismerkedésünkkor kezdtem el használni, és azóta ő is, sőt sokszor ajánlottuk már a környezetünkben lévőknek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

dbsdn

2017. szeptember 29.

Korábban írtam pár szót a Body Shop-os teafaolajról. Ha ár-érték arányban a kettőt hasonlítanám össze, egyértelműen a DM-es verzió nyer. Minőségben, állagban nagyon jó, magas koncentrátumban tartalmazza a teafaolajat, így a hatása is jó. Egyedül a kiszerelés kezelése okozott az elején gondot. Ha az üveget lefordítom, és csepegtetem, akkor nagyon sok "szalad ki", de ha az ujjamat a nyíláson tartva fordítom fejjel lefelé és így adagolom az ujjbegyre, akkor pont annyi mennyiséget nyerek, amennyire szükség van, nem pazarolok.Jelige: tiszta kézzel!
Ajánlom mindenkinek, szuper! Jó minőségű és jelenleg 1000 Ft körül kapható.
Lehet csepegtetni arctonikba, arckrémbe, fertőtlenítésre is használni, nagyon sok oldalú, antibakteriális hatású olaj.
Kipróbáltam még az Oriflame teafaolaját; hát 0 pont... nagyon fura szaga van, és szerintem minimális a teafaolaj koncentrátuma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Ajánlom mindenkinek, szuper! Jó minőségű és jelenleg 1000 Ft körül kapható.

nature12

2017. szeptember 26.

Arctonikban és lábspray-ben használom, nagyon jó fertőtlenítő hatása van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Arctonikban és lábspray-ben használom, nagyon jó fertőtlenítő hatása van.

Tothxheni

2017. szeptember 7.

Nem vált be. Előtte a TBS teafa olaját használtam és már vissza is tértem hozzá(5 csillag neki), de az harmad ekkora termék háromszoros áron. Gondoltam kipróbálok valami olcsóbbat, de hatékonyat. Sokkal erősebb az illata és már kábé öntöttem magamra sem csinált semmit a pattanásaimmal, számomra kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Zsancica

2017. augusztus 18.

Már nézegettem más márkák teafaolajos termékeit, árkategóriában a határ a csillagos ég volt... amikor is meg nem láttam valakinek a véleményét, mi szerint ne őrüljünk meg, inkább vegyünk 100% natúr teafaolajat és használjuk szépen higítva a bevált krémjeinkbe, tonikjainkba... Meg is fogadtam a tanácsot, megvettem a dm-nek ezt a termékét és el vagyok képedve. Hogy tudtam eddig enélkül élni? Nem gondoltam, hogy az amúgy kombinált, zsírosodásra hajlamos bőröm ilyen jól fogadja az olajos termékeket! Nagyon jót tesz neki: minden este micellás vízbe egy csepp olajat csöppentve vattakoronggal áttörlöm az arcom, mintha csak egy tonik lenne. Imádja a bőröm úgy látom, és sokkal elégedettebben nézek a tükörbe is. Remélem ez a hatás hosszútávon is megmarad és hát 900 Ft-ért bőven megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Illatanyagok: D-Limonene, Linalool