Mivolis

Ár:   799 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   3 x 500 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag, az összetevőket feltöltötte: Dynu, Módosítva: 2020. február 25.

Kiszerelés:   3 x 500 g
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Eredeti holt-tengeri fürdősó kényezteti a testet és a lelket. A sóban található ásványi anyagok és nyomelemek, mint a kalcium, a magnézium és a vas frissítő hatással rendelkeznek. A holt-tengeri sós fürdő élénkíti a bőrt, eltávolítja a száraz bőrdarabkákat és kellemes bőrérzetet biztosít. Nyugtatja a száraz és érzkeny bőrt, így bőrirritációra hajlamos bőrtípusra is alkalmas

mangusztaho

2020. november 28.

Ekcémásoknak ajánlom! Lehúzza a gyulladást és a lobbanást szépen, vagy nagyon nagyon sokat javít rajta (agresszív kontakt ekcéma-kéz).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 28.

zonga

2020. október 28.

Egy-egy fárasztó nap után nagyon jól ellazít. Néha izomlázam van, vagy egy izomcsomó, de nagyon jó hatással van rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 28.

Provence

2020. szeptember 19.

Szépen puhítja a bőrt, remekül ellazít 1-1 fárasztó túra után. Igazából nincs külöbség az isanás és e között, mindkettő ugyanolyan jó, előbbit vettem mostanában, mert akciós volt, de teljes áron is megéri mindkettő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

Sharklady87

2020. augusztus 13.

Egyszerű, de nagyszerű, régi kedvenc. Egy friss krémmániás poszt után jöttem rá, hogy évek óta nem vettem meg valamiért, nah, azóta megint megettem két dobozzal, mert zseniális. Puhít, de nincs plusz illata, ami nekem teljesen felesleges is, mert szeretek sót, fürdőolajat, habfürdőt és fürdőbombát is használni amikor kádfürdőzöm és ha mindegyiknek külön illata lenne, az sehogy nem jönne ki kellemesre, de ezzel nincs ilyen probléma. Pedikűrözéshez is használom. Ajánlom mindenkinek.
De egy csillagot leveszek, mert ezt a kiszerelés borzalom hogy mennyire nem környezetbarát. Minek külön adagokat zacskózni? Nagy pazarlás, úgyis mindenki annyit tölt bele, amennyit akar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

ramonav

2020. augusztus 11.

Ár-érték arányban számomra a legjobb, olcsó, puhává varázsolja a bőrt, nincsenek felesleges szín-, illatanyagok. Egy fárasztó nap után tökéletes.:-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

racheldawes

2020. augusztus 5.

Nagyon örülök, hogy rátaláltam, azóta szinte állandóan jelen van a fürdőszobámban. Ellazít, nyugtat és elősegíti a könnyed álomba szenderülést, valamint egyszer még a kezdődő náthámat is "kipucolta" egy éjszaka alatt. Hetente egyszer, a "leghúzósabb" napom végén használom, kvázi jutalomként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Floka

2020. augusztus 4.

Mintha csak a tengerben lennék :) Nagyon szeretem, olyan jól el tud lazítani egy nehéz nap után :) Hugomnak is szoktam ajándékba venni és ő is imádja!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Mosizso

2020. július 2.

Többször újra vettem, kicsit sajnálom, hogy 3 csomagra el van külön osztva a dobozban, mert sosem öntök egy egész zacsit a kádba. Ettől függetlenül szerintem ugyanolyan hatékony. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 2.

Gretiii

2020. július 2.

Nagyon jól el lehet tőle lazulni, majdhogynem fáradtan kel ki az ember a kádból a fürdő után. Én például egy fárasztó nap után szeretem használni, és ezt követően nagyon könnyen elalszom, ráadásul jó mélyen. Az elején amikor beleöntöm a kádba szeretem kicsit átnézni, mert ahogy a csomagoláson is fel van tüntetve, apró kis kavics darabok lehetnek benne, de gyorsan ki lehet őket keresgélni és kivenni belőle, egyébként a vízben pikk-pakk feloldódik. Szerintem ár-érték arányban nagyon is megéri, a bőr nagyon szép puha lesz tőle én pedig kisimulok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 2.

sztikke

2020. június 2.

Nem próbáltam még más márka fürdősóját, de szerintem nem is fogom, maradok ennél, ez nekem tökéletes. Valóban puhítja a bőrt, és nem szárad ki a bőröm még a forró víz ellenére sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 2.