Mivolis

Ár:   799 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   3 x 500 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag, az összetevőket feltöltötte: Dynu, Módosítva: 2020. február 25.

Kiszerelés:   3 x 500 g
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Eredeti holt-tengeri fürdősó kényezteti a testet és a lelket. A sóban található ásványi anyagok és nyomelemek, mint a kalcium, a magnézium és a vas frissítő hatással rendelkeznek. A holt-tengeri sós fürdő élénkíti a bőrt, eltávolítja a száraz bőrdarabkákat és kellemes bőrérzetet biztosít. Nyugtatja a száraz és érzkeny bőrt, így bőrirritációra hajlamos bőrtípusra is alkalmas

csill87

2020. március 5.

Egyszer utánaolvastam milyen jótékony hatása van a szervezetre a tengervíznek, meg az abból a bőrön keresztül felszívódó ásványi anyagoknak. Lehet amiatt is, de én nagyon szeretem ezt fürdéshez használni, nagyon jól ellazít. Egyszerre egy csomagot rakok a vízbe, de nekünk nagy kádunk van. Heti egyszer szoktam használni, tiszta spa életérzés :D ja és már mindenki kapott tőlem a családban 😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 5.

kincsesrenata

2019. december 11.

Nagyon szeretem, puhítja a bőrőm és ellazít. Ára nagyon baràti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

Nagyon szeretem, puhítja a bőrőm és ellazít. Ára nagyon baràti.

sera6

2019. október 29.

Az első fürdősó amit próbáltam, azóta szerelmese vagyok. A barátom is nagyon megszerette, tényleg ellazít, egy nehéz nap után olyan könnyűnek érzed magad a kádban, puhább lesz a bőröm, a lelkem, számos pozitív hatása van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 29.

Uveggalamb

2019. október 29.

Otthoni lazításra , wellness élményre bevált, nincs benne semmilyen extra illatanyag, illetve nagyon jó relaxáló hatása van, utána olyan mintha átment volna az emberen az úthenger, a legjobb értelemben:D Segít ellazulni, segíti a jobb alvást utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

Agnes09

2019. augusztus 19.

Kiváló otthoni wellnesshez. Nem szárítja a bőröm, ellazítja az izmaim, felfázás ellen különösen jó. Fáradt nap után tökéletes ellazító alvás előtt. Évek óta használom. Árát nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Doridia

2019. augusztus 1.

Túrázás utáni otthoni wellnesshez tökéletes. Nem szárít, jól puhítja a bőrt. Igazi élmény vele a fürdés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

KHVivienne

2019. május 29.

IMÁDOM! Nagy kiszerelés,olcsó és semmi felesleges adalék nincs benne. Nem szárítja a bőröm,kellemes puha lesz utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Kitts

2019. május 15.

Ez tényleg egy CSODA. Már majdnem elfelejtettem a gyerek-/tinikori ekcémám, mikor idén tél végén újult erővel felbukkant, a könyökhajlatomat két-három hét alatt gyakorlatilag használhatatlanra, vérvörösre vakartam, semmi, de semmi nem használt... na és akkor jött ő! A makacsan ragaszkodó ekcémámtól, a száraz foltjaimtől, a hátamon lévő kis pattiktól is elbúcsúztam 2-3 sósfürdő után. A bőröm pihepuha és nagyon hálás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

Bblanka92

2019. március 21.

Nagyon jóó! Puha lett tőle a bőröm és nyugtató hatása is fantasztikus.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Nagyon jóó! Puha lett tőle a bőröm és nyugtató hatása is fantasztikus.

dundicat

2019. január 10.

Istenem de imádom!! Annyira könnyű leszek tőle a kádban, mintha egy felhőben feküdnék. Jó volt a kis testpattanásaimra is, és ha jó forró vízbe ülök, zárt ajtóknál a párája kidugítja az orrom. Az old school "radiátorra egy fazék vizet" párologtatómba is teszek, nem tudom, hogy az ér-e valamit, de betegek nem vagyunk, és nem is köhögünk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.