Mivolis

Ár:   799 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   3 x 500 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag, az összetevőket feltöltötte: Dynu, Módosítva: 2020. február 25.

Kiszerelés:   3 x 500 g
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Eredeti holt-tengeri fürdősó kényezteti a testet és a lelket. A sóban található ásványi anyagok és nyomelemek, mint a kalcium, a magnézium és a vas frissítő hatással rendelkeznek. A holt-tengeri sós fürdő élénkíti a bőrt, eltávolítja a száraz bőrdarabkákat és kellemes bőrérzetet biztosít. Nyugtatja a száraz és érzkeny bőrt, így bőrirritációra hajlamos bőrtípusra is alkalmas

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Viktoria1990

2022. október 9.

Mostánában rákaptam a fürdősók használatára, tesztelgetem őket, úgyhogy mindig van itthon valamilyen fajtából.
Ebböl egy tasakot kétszeri, háromszori alkalomra használok el.Először kicsit furcsák voltak ezek a nagyobb méretű kristályok, de jól feloldódik, nagyon szuper áztatni magam , nyugtat ellazít és jót tesz a bőrömnek is.Nekem teljesen megfelel,és nem is igénylem az agyon illatosított szinezett csillámozott fürdősókat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 9.

FanniSzabooo

2022. május 4.

Nagyon szuper ha egy kis pluszt szeretne az ember. Segít relaxálni megnyugtat. Szuper & olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 4.

GuerlainInsolence

2021. december 18.

Ekcéma miatt használom, nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 18.

Ekcéma miatt használom, nekem nagyon bevált.

Laulau

2021. december 5.

Nagyon kellemes és nyugtató hatása van. Ajándékba kaptam, mert magamtól nem jutott volna eszembe ilyet venni, de ezt újra be fogom szerezni, mert jó minőségű és jó ára is van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 5.

juditkaa70

2021. október 16.

Édesapámnak vettem, akinek időskori ekcémája alakult ki 4 éve. A gyógyszertári kenőcsök használata mellett használja a fürdősót is, amely a gyulladást, és az irritált bőrét nyugtatja, és eltávolítja a hámló száraz bőrét is. Nagyon dicséri a terméket, teljesen ha nem is múlik el a bőrproblémája de, jelentős javulás látható a bőrén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 16.

AkInImOd

2021. szeptember 6.

A psoriasisomat megállapító bőrgyógyász javasolta, hogy alkalmazzak rendes tengeri sót kádas ülőfürdőzés során - így ezt vettem meg pár éve a boltban. Mindig újraveszem, mert gyönyörűen lehúzza a gyulladt területeket az aktív időszakban. Én sem használok többet egyszerre, mint egy fél zacskó. Ha viszont már kisebesesedik a bőröm, akkor érthető okokból nagyon tud csípni, de nem tesz kárt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 6.

pacsirszkyh

2021. szeptember 6.

Gyorsan feloldódik és nincsenek benne nagy kavicsdarabok! Ráadásul olyan érzésem van tőle, hogy szépen tisztítja-fertőtleníti a bőrömet is, sokkal kevesebb bőrhiba/gyulladás alakul ki tőle, a meglévőket pedig megnyugtatja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 6.

szata1

2021. június 14.

Tényleg hatalmas mennyiség jó áron. Csak egy csomag felét vagy harmadát használom alkalmanként. Nagyon tetszett, hogy extra gyorsan feloldódik. Utálom ha kevergetni kell a vizet és még azután is ráülni a kis darabkákra. Ennél ez nincs. Tényleg ellazít, ki se akartam szállni a vízből.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 14.

Exotic

Korcsoport: >54
2021. május 21.

Nagyon jó minőségű fürdősó, puha, finom tapintású lesz a bőröm tőle. Kellemesen relaxál, közben tisztít, szépít ápol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. május 21.

sziluetta

2021. április 23.

Nagyon kellemes élmény használni. Puhítja a bőrt, ellazít, segít relaxálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

Nagyon kellemes élmény használni. Puhítja a bőrt, ellazít, segít relaxálni.