Mivolis

Ár:   799 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   3 x 500 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag, az összetevőket feltöltötte: Dynu, Módosítva: 2020. február 25.

Kiszerelés:   3 x 500 g
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Eredeti holt-tengeri fürdősó kényezteti a testet és a lelket. A sóban található ásványi anyagok és nyomelemek, mint a kalcium, a magnézium és a vas frissítő hatással rendelkeznek. A holt-tengeri sós fürdő élénkíti a bőrt, eltávolítja a száraz bőrdarabkákat és kellemes bőrérzetet biztosít. Nyugtatja a száraz és érzkeny bőrt, így bőrirritációra hajlamos bőrtípusra is alkalmas

juditkaa70

2021. október 16.

Édesapámnak vettem, akinek időskori ekcémája alakult ki 4 éve. A gyógyszertári kenőcsök használata mellett használja a fürdősót is, amely a gyulladást, és az irritált bőrét nyugtatja, és eltávolítja a hámló száraz bőrét is. Nagyon dicséri a terméket, teljesen ha nem is múlik el a bőrproblémája de, jelentős javulás látható a bőrén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 16.

AkInImOd

2021. szeptember 6.

A psoriasisomat megállapító bőrgyógyász javasolta, hogy alkalmazzak rendes tengeri sót kádas ülőfürdőzés során - így ezt vettem meg pár éve a boltban. Mindig újraveszem, mert gyönyörűen lehúzza a gyulladt területeket az aktív időszakban. Én sem használok többet egyszerre, mint egy fél zacskó. Ha viszont már kisebesesedik a bőröm, akkor érthető okokból nagyon tud csípni, de nem tesz kárt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 6.

pacsirszkyh

2021. szeptember 6.

Gyorsan feloldódik és nincsenek benne nagy kavicsdarabok! Ráadásul olyan érzésem van tőle, hogy szépen tisztítja-fertőtleníti a bőrömet is, sokkal kevesebb bőrhiba/gyulladás alakul ki tőle, a meglévőket pedig megnyugtatja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 6.

szata1

2021. június 14.

Tényleg hatalmas mennyiség jó áron. Csak egy csomag felét vagy harmadát használom alkalmanként. Nagyon tetszett, hogy extra gyorsan feloldódik. Utálom ha kevergetni kell a vizet és még azután is ráülni a kis darabkákra. Ennél ez nincs. Tényleg ellazít, ki se akartam szállni a vízből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 14.

Exotic

Korcsoport: >54
2021. május 21.

Nagyon jó minőségű fürdősó, puha, finom tapintású lesz a bőröm tőle. Kellemesen relaxál, közben tisztít, szépít ápol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. május 21.

sziluetta

2021. április 23.

Nagyon kellemes élmény használni. Puhítja a bőrt, ellazít, segít relaxálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

Nagyon kellemes élmény használni. Puhítja a bőrt, ellazít, segít relaxálni.

mangusztaho

2020. november 28.

Ekcémásoknak ajánlom! Lehúzza a gyulladást és a lobbanást szépen, vagy nagyon nagyon sokat javít rajta (agresszív kontakt ekcéma-kéz).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 28.

zonga

2020. október 28.

Egy-egy fárasztó nap után nagyon jól ellazít. Néha izomlázam van, vagy egy izomcsomó, de nagyon jó hatással van rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 28.

Provence

2020. szeptember 19.

Szépen puhítja a bőrt, remekül ellazít 1-1 fárasztó túra után. Igazából nincs külöbség az isanás és e között, mindkettő ugyanolyan jó, előbbit vettem mostanában, mert akciós volt, de teljes áron is megéri mindkettő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

Sharklady87

2020. augusztus 13.

Egyszerű, de nagyszerű, régi kedvenc. Egy friss krémmániás poszt után jöttem rá, hogy évek óta nem vettem meg valamiért, nah, azóta megint megettem két dobozzal, mert zseniális. Puhít, de nincs plusz illata, ami nekem teljesen felesleges is, mert szeretek sót, fürdőolajat, habfürdőt és fürdőbombát is használni amikor kádfürdőzöm és ha mindegyiknek külön illata lenne, az sehogy nem jönne ki kellemesre, de ezzel nincs ilyen probléma. Pedikűrözéshez is használom. Ajánlom mindenkinek.
De egy csillagot leveszek, mert ezt a kiszerelés borzalom hogy mennyire nem környezetbarát. Minek külön adagokat zacskózni? Nagy pazarlás, úgyis mindenki annyit tölt bele, amennyit akar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 13.