Mivolis

Ár:   799 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   3 x 500 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag, az összetevőket feltöltötte: Dynu, Módosítva: 2020. február 25.

Kiszerelés:   3 x 500 g
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Eredeti holt-tengeri fürdősó kényezteti a testet és a lelket. A sóban található ásványi anyagok és nyomelemek, mint a kalcium, a magnézium és a vas frissítő hatással rendelkeznek. A holt-tengeri sós fürdő élénkíti a bőrt, eltávolítja a száraz bőrdarabkákat és kellemes bőrérzetet biztosít. Nyugtatja a száraz és érzkeny bőrt, így bőrirritációra hajlamos bőrtípusra is alkalmas

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

tonic

2024. február 18.

Nem írtam még erről? Ez egy nagyon jó kis fürdősó, nyugtatja a bőrt, külön a lábfürdőbe is teszek belőle,egy a gond vele,hogy már majdnem a duplája,1400 lett időközben sajnos. Gyulladt , irritált részen is segít, nyugtat,utána finom puha lesz a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2024. február 18.

Vanília

2024. február 15.

Akkor kezdtem el használni, amikor megviselt volt a kezemen a bőr és rögtön úgy éreztem, hogy a fürdővíz nem szárított annyira, mint nélküle. Nagyon szeretem, azóta is folyamatosan újraveszem és majdnem minden egyes fürdésnél bevetem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. február 15.

Demonshadow

2024. február 10.

Az előttem szóló jó vélemények miatt mertem kipróbálni, és abszolút nem bántam meg. Valóban hihetetlen, de fürdés után selymes, hidratált a bőr, egyáltalán nem igényli a testápolót. Én személy szerint egy egész tasaknyit használtam egyszerre, de lehet, hogy azt megfelezve még gazdaságosabban lehet használni. Egyedül azt sajnáltam, hogy másnap, mikor enélkül zuhanyoztam, ugyanúgy jelentkezett a száraz, viszkető bőr, de nyilván ez nem a termék hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 10.

rosegold001

2023. szeptember 10.

Könnyen oldódik, teszi a dolgát. Kiváló ár-érték arány. Ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 10.

Könnyen oldódik, teszi a dolgát. Kiváló ár-érték arány. Ajánlom.

vivke12

2023. február 8.

Nagyon jo mert ha furdok teszek a vizbe es megnyugtat es puha lesz tole a borom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. február 8.

Nagyon jo mert ha furdok teszek a vizbe es megnyugtat es puha lesz tole a borom

Viktoria1990

2022. október 9.

Mostánában rákaptam a fürdősók használatára, tesztelgetem őket, úgyhogy mindig van itthon valamilyen fajtából.
Ebböl egy tasakot kétszeri, háromszori alkalomra használok el.Először kicsit furcsák voltak ezek a nagyobb méretű kristályok, de jól feloldódik, nagyon szuper áztatni magam , nyugtat ellazít és jót tesz a bőrömnek is.Nekem teljesen megfelel,és nem is igénylem az agyon illatosított szinezett csillámozott fürdősókat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 9.

FanniSzabooo

2022. május 4.

Nagyon szuper ha egy kis pluszt szeretne az ember. Segít relaxálni megnyugtat. Szuper & olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 4.

Laulau

2021. december 5.

Nagyon kellemes és nyugtató hatása van. Ajándékba kaptam, mert magamtól nem jutott volna eszembe ilyet venni, de ezt újra be fogom szerezni, mert jó minőségű és jó ára is van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 5.

juditkaa70

2021. október 16.

Édesapámnak vettem, akinek időskori ekcémája alakult ki 4 éve. A gyógyszertári kenőcsök használata mellett használja a fürdősót is, amely a gyulladást, és az irritált bőrét nyugtatja, és eltávolítja a hámló száraz bőrét is. Nagyon dicséri a terméket, teljesen ha nem is múlik el a bőrproblémája de, jelentős javulás látható a bőrén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 16.

AkInImOd

2021. szeptember 6.

A psoriasisomat megállapító bőrgyógyász javasolta, hogy alkalmazzak rendes tengeri sót kádas ülőfürdőzés során - így ezt vettem meg pár éve a boltban. Mindig újraveszem, mert gyönyörűen lehúzza a gyulladt területeket az aktív időszakban. Én sem használok többet egyszerre, mint egy fél zacskó. Ha viszont már kisebesesedik a bőröm, akkor érthető okokból nagyon tud csípni, de nem tesz kárt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 6.