Mivolis

Ár:   799 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   3 x 500 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag, az összetevőket feltöltötte: Dynu, Módosítva: 2020. február 25.

Kiszerelés:   3 x 500 g
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Eredeti holt-tengeri fürdősó kényezteti a testet és a lelket. A sóban található ásványi anyagok és nyomelemek, mint a kalcium, a magnézium és a vas frissítő hatással rendelkeznek. A holt-tengeri sós fürdő élénkíti a bőrt, eltávolítja a száraz bőrdarabkákat és kellemes bőrérzetet biztosít. Nyugtatja a száraz és érzkeny bőrt, így bőrirritációra hajlamos bőrtípusra is alkalmas

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

mrsnarrow

2017. november 7.

Ár érték arányban is kiváló nyugtató hatást tapasztaltam szépen tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

Ár érték arányban is kiváló nyugtató hatást tapasztaltam szépen tisztít.

levendulalány

2017. október 12.

Imádom, imádom, imádom! Minden fürdéshez teszek belőle, nem használok el egy egész zacskóval, csak ha nagyon szükséges (megfázás, egyebek). Nem hiányozhat a polcról! Egyébként meg nagyon jól ellazít, és felüdít egy tengeri sós fürdő, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 12.

szirimiri

2017. szeptember 2.

Elsőre én is fél zacskót használtam, másodjára egy egészet. Nekem nincsenek szerencsére pattik a hátamon stb, de valóban puhítja,tisztítja a bőrt. Utána érdemes nyugton maradni szerintem, mert engem pl nagyon lelazított és annyira álmos lettem hogy nem is értem :-D a bőröm tartósan sima maradt. Ár érték arányban is kiváló! Valóban légúttisztító, nekem 2 napig folyt az orrom tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Akara

2017. augusztus 27.

Mikor épp benne ültem, nem éreztem semmi különöset. Az áztatást egybekötöttem egy alapos bőrradírozással. Miután kiszálltam a kádból, már éreztem, hogy puhább, selymesebb lett a bőröm, de még szkeptikus voltam, mert az lehet a radírozástól is. De ahogy előttem is írta már valaki, a háton, vállakon lévő pattanásokat enyhítette (ezt a radírozás nem szokta), így már biztos vagyok benne, hogy ér is valamit a só. Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy csak fél zacskóval öntöttem bele, mert túlzásnak éreztem 0,5 kg sót, de majd kipróbálom úgy is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Bokvaao

2017. július 12.

Szerintem fantasztikus termék, kb hetente-kéthetente használom a szokásos vasárnapi otthoni wellness alkalmával. Egy zacskó szerintem két-három alkalommal is használható, nem szoktam az egészet beletenni. Nagyon szép lesz tőle a bőröm, a pattanásaimat és a száraz foltjaimat is eltüntette. Mondjuk gyantázás után közvetlenül nem szabad használni, mert sokkal tovább megmaradnak a piros pöttyök, mint egyébként, de ezt leszámítva szerintem tökéletes termék és az ára is kedvező :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

cattitude

2017. július 4.

tegnap használtam először ilyen fürdősót, de biztos fogok még. nem akartam eredetileg fél kilót beletenni, de bénán nyitottam ki a zacskót, szóval végül az eredeti felhasználási javaslat szerint fürdőztem. nagyon fájt mostanában a nyakam/vállam a légkondi miatt, de nagyon jól helyrehozta az ízületeimet. a bőrömet sem szárította ki, pedig féltem, hogy a só miatt kiszárad. a légutaimnak is nagyon jót tett. legközelebb csepegtetek a fürdőbe illóolajat is az extra lazító hatás kedvéért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

pannababo

2017. június 24.

Reumára,felfázásra,ekcémára tökéletes. Hajra is alkalmazható. Nagyon sokat segített az érzékeny bőrömön és a lányos tájék gyógyítasában

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 24.

Mundow

2017. június 19.

Nagyon jó fürdősó. Olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 19.

Nagyon jó fürdősó. Olcsó is.

sztinke

2017. június 6.

Tök jó ez a fürdősó! Nem is gondoltam, hogy ennyire kellemes élmény lesz a kádban ülni ezzel, mert inkább az illatos-habos fürdőket kedvelem, de mégis érezhetően lazító élmény volt. És nagyon jót tett a bőrömnek! Puhább volt utána és az apróbb bőrhibákat is nagyon szépen kezelte. Azt hiszem rendszeresítem, főleg nyáron. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 6.

kismano000

2017. február 1.

Imádom ezt a fürdősót, nem csíp, nem szárít, méregtelenít és a használata után az egész testem-lelkem jól érzi magát. Egy fárasztó nap után tökéletesen ellazít. Csak ajánlani tudom a használatát!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.