Mivolis

Ár:   799 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   3 x 500 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag, az összetevőket feltöltötte: Dynu, Módosítva: 2020. február 25.

Kiszerelés:   3 x 500 g
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Eredeti holt-tengeri fürdősó kényezteti a testet és a lelket. A sóban található ásványi anyagok és nyomelemek, mint a kalcium, a magnézium és a vas frissítő hatással rendelkeznek. A holt-tengeri sós fürdő élénkíti a bőrt, eltávolítja a száraz bőrdarabkákat és kellemes bőrérzetet biztosít. Nyugtatja a száraz és érzkeny bőrt, így bőrirritációra hajlamos bőrtípusra is alkalmas

TimyeK

2017. január 28.

Nem használok el belőle sokat egyszerre, körülbelül a tasak harmadát. Jól ellazít és a bőröm puha lesz utána, mintha a - télen - pattanásosodásra hajlamos hátam állapotát is javítaná.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

csokibeka

2017. január 20.

Maximálisan megéri az árát. Én nem hiányolom a színt/illatot ezt pótolja a habfürdő vagy fürdőolaj viszont a fáradt izmaimnak nagyon jót tesz. Használata után, mintha kicseréltek volna. Nekünk kis kádunk van, így fél tasakot szoktam egy alkalommal elhasználni. A bőröm hajlamos az ekcémára, de ez enyhíti a tüneteket a viszkető-hámló-kiütéses részek megnyugszanak. Apumnak az ízületi és csont fájdalmait is enyhíti, könnyebben alszik a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Beatrice111

2017. január 1.

Szeretem a fürdősókat , és a holt-tengeri termékek mindig jók. Csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 1.

Ancsulitisz

2016. november 21.

Amikor szárazabb a bőröm, szeretek sófürdőt venni, télen segít a méregtelenítésben és kipucolja a légutakat is. Teljesen meg voltam vele elégedve, de az igazat megvallva a bőröm hidratáltabb, ha jódozott tengeri sóban fürdök és olcsóbb is. Ennek ellenére tudom ajánlani , mert a Holt tengeri só ásványianyag tartalma miatt különleges és értékes. Szerintem váltogatni fogom a jódozottal.
Az apró kövek nem zavaróak és könnyen kiszedhetőek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

Az apró kövek nem zavaróak és könnyen kiszedhetőek.

Szabinae

2016. november 7.

Nagyon jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 7.

Nagyon jó

erikaa

2016. október 31.

Nagyon jó termék. Az az igazság én bőrradírnak vettem, nagy mennyiségű és hihetetlenül jó áron kapható. Apróbb szeműre őröltem és fürdés közben ezzel és babaolajjal szoktak átdörzsölni a bőröm.
Volt amikor az ekcémámra használtam, egy vizes vatta pálcikát mártottam bele és a problémás bőrterületet ecseteltem le így, pár nap alatt enyhítette a tüneteket. Kádban fürdéshez még nem használtam, de valószínűleg kifogom próbálni. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 31.

gerzson94

2016. október 23.

Nagyon jó és olcsó is :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 23.

Nagyon jó és olcsó is :)

adriennbota

2016. október 10.

Nekem nagyon érzékeny a bőröm és a klór nagyon kiszárítja, ráadásul ha kádban fürdök tusfürdővel utána mindig csalánkiütéses leszek... De ez a tengeri fürdősó valami csoda. Nagyon jól hidratál plusz ha sós gőzben aszalódsz még a légzőszervekre is jó hatással van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

Nicool89

2016. október 8.

Mindig kell lennie itthon belőle. Nagyon olcsón lehet hozzájutni a dmbe, tegnap is ujra vettem mar sokadszorra. A barátom mindig tesz a vízbe ha fürdik es azóta a hatan levő pattanások is visszább húzódtak, mar nem olyan csúnya mint régebben. A bőrt is puhábba varázsolja, es igen vigyázni kell hogy ami darabok nem oldódnak fel, nehogy megcsikarjak a bőrünket vagy a kadat. De szerintem ez elnezheto, legalábbis minket nem zavar. Kivesszük es pont! Ar értek aranyban szerintem nagyon megéri. Aki hasonló bor problémával küzd mindenkepp tegyen egy próbát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 8.

FloraF

2016. október 8.

Nagyon szeretem, érzékeny bőrre is szuper! :) Nincs illata, viszonylag hamar feloldódik. Egy picit jobban kell utána takarítani, maradhatnak kis darabkák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 8.