Mivolis

Ár:   799 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   3 x 500 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag, az összetevőket feltöltötte: Dynu, Módosítva: 2020. február 25.

Kiszerelés:   3 x 500 g
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Eredeti holt-tengeri fürdősó kényezteti a testet és a lelket. A sóban található ásványi anyagok és nyomelemek, mint a kalcium, a magnézium és a vas frissítő hatással rendelkeznek. A holt-tengeri sós fürdő élénkíti a bőrt, eltávolítja a száraz bőrdarabkákat és kellemes bőrérzetet biztosít. Nyugtatja a száraz és érzkeny bőrt, így bőrirritációra hajlamos bőrtípusra is alkalmas

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Yubiri

2016. augusztus 27.

Nekem nem használt semmire. Sem izomlazításra, sem lábfájásra. A bőrömön sem vettem észre semmi változást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Csibedli

2016. augusztus 18.

Az enyémben csak 1-2 kis kavics van. Teljesen elnézhető. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Az enyémben csak 1-2 kis kavics van. Teljesen elnézhető. Újravevős.

trstimea

2016. augusztus 5.

Tényleg vannak benne kis kövek, de engem nem igazán zavarnak. Meg vagyok vele elégedve, de valószínűleg ki fogok még próbálni más márkákat is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

ditke838

2016. július 29.

Nem extra minőség, de kis izomlazításhoz tökéletes termék. "xyz" jó ötlet a mosózsák, bár nekem a parajdi fürdősómban is voltak kis kövek, nem igazán zavart (a kádat sem bántották).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

Blackxentric

2016. július 13.

Nagyon jó termék, bár egy-két kavics szokott akadni benne, de azt kiszedem és kész. A hatása megfelelő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 13.

xyz

2016. június 27.

Ugyanazt tapasztaltam, mint Natalie. Valóban tele van kisebb nagyobb kavicsokkal. Én ezt úgy oldom meg, hogy finom szövésű, mosózsákba öntöm a csomag sót és úgy teszem a vízbe. Ettől függetlenül nagyon szeretjük használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 27.

Lills

2016. május 14.

Nagyon szeretem, nekem ez az egyik olyan termék, amitől nem szívesen válnék meg. Heti egyszer használom, és azóta annyira puha és hidratált a bőröm, amilyen még sosem volt :) Próbáltam más fürdősót is, hatásban hasonlóak voltak, viszont árban ez sokkal kedvezőbb. Nekem is volt benne egy-két kavics, de nem zavaró.
Szerintem nagy előnye, hogy nincs benne semmilyen színezék, illatanyag, csak maga a só (esetleg kavicsok), imádom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

clara12

2016. május 7.

Nem gondoltam volna, hogy ennyire feldobja a fürdőzést. Tényleg nagyon szuper relaxáláshoz, az izmaim ellazultak, jól jöhet egy kemény edzés vagy fárasztó nap után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 7.

riella1994

2016. április 6.

Megvagyok vele elégedve. Én nem szoktam az egész tasakot beleönteni a kádba. Egy tasak nekem 3 alkalom. Szépen lehúzza a pattanásokat és előnye, hogy adalékmentes. A bőröm is finom puha lesz tőle, az ára nagyon kedvező. Meglepődve olvasom, hogy másoknak volt benne kavics, én még eddig nem találkoztam benne egyel sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

enyediheni

2016. február 24.

Nagyon szuper! Imádom! Szintén ekcémával küzdök szerintem nagyon jó rá, mivel a viszketést csökkenti, kicsit csíp az elején, de elviselhető. Plusz pont hogy a fájós térdemre is jó hatással van.. :) gazdaságos, nincs benne semmi adalékanyag.. ennél több nem kell! Ajánlom, nehéz napok után kiváló, jobban alszik egy fürdő után az ember!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.