Mivolis

Ár:   799 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   3 x 500 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag, az összetevőket feltöltötte: Dynu, Módosítva: 2020. február 25.

Kiszerelés:   3 x 500 g
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Eredeti holt-tengeri fürdősó kényezteti a testet és a lelket. A sóban található ásványi anyagok és nyomelemek, mint a kalcium, a magnézium és a vas frissítő hatással rendelkeznek. A holt-tengeri sós fürdő élénkíti a bőrt, eltávolítja a száraz bőrdarabkákat és kellemes bőrérzetet biztosít. Nyugtatja a száraz és érzkeny bőrt, így bőrirritációra hajlamos bőrtípusra is alkalmas

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

clara12

2016. május 7.

Nem gondoltam volna, hogy ennyire feldobja a fürdőzést. Tényleg nagyon szuper relaxáláshoz, az izmaim ellazultak, jól jöhet egy kemény edzés vagy fárasztó nap után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 7.

riella1994

2016. április 6.

Megvagyok vele elégedve. Én nem szoktam az egész tasakot beleönteni a kádba. Egy tasak nekem 3 alkalom. Szépen lehúzza a pattanásokat és előnye, hogy adalékmentes. A bőröm is finom puha lesz tőle, az ára nagyon kedvező. Meglepődve olvasom, hogy másoknak volt benne kavics, én még eddig nem találkoztam benne egyel sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

enyediheni

2016. február 24.

Nagyon szuper! Imádom! Szintén ekcémával küzdök szerintem nagyon jó rá, mivel a viszketést csökkenti, kicsit csíp az elején, de elviselhető. Plusz pont hogy a fájós térdemre is jó hatással van.. :) gazdaságos, nincs benne semmi adalékanyag.. ennél több nem kell! Ajánlom, nehéz napok után kiváló, jobban alszik egy fürdő után az ember!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

delorean

2016. február 12.

Évek óta használom, bár nem egy teljes zacskóval, hanem csak beleszórok valamennyit a vízbe. Szeretem habfürdővel, meg fürdőtejporral is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 12.

berni88

2016. február 2.

Évek óta ekcémával küszködök, és az itteni vélemények hatására megvettem.
2 evőkanál sót elkeverek kb 2dl vizbe, teafaolajat is adok hozzá. 2nap alatt!!! a rettentő gyulladt és még annál is rondább, de még fájdalmasabb ekcémám eltünt! Igaz, hogy néha még megszokásból vakargatom a karom, és mivel el van a bőr vékonyodva ismét bepirosodik, de ráöntök ebből a lötyiből és el is múlik.
Igaz, az elején nagyon csipett és fájt, de megérte!!!
Soha többet szteroidos kenőcsök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 2.

Évek óta ekcémával küszködök, és az itteni vélemények hatására megvettem.
Igaz, az elején nagyon csipett és fájt, de megérte!!!
Soha többet szteroidos kenőcsök.

moe

2016. január 4.

Nagyon jó, kiváló stresszoldó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 4.

Nagyon jó, kiváló stresszoldó!

ZsanettBV

2015. december 19.

Puhább tapintású volt a bőröm,kellemes volt benne a fürdés. Én fürdéskor 1 csomag felét használtam el,bőven elég volt:)
Később szerintem újraveszem:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.

Később szerintem újraveszem:)

Dinart

Korcsoport: >54
2015. november 22.

Nagyon elégedett vagyok vele. Felfázás tüneteinek enyhítése miatt terveztem be forró fürdőt, és gondoltam megspékelem Holt tengeri sóval.Ezen kívül teafaolajat tettem bele. A fürdő után aludtam egy órát, és újjászülettem, és "mellékhatásként" elmúltak az ízületi fájdalmaim is.Jelenleg akciós a dm-ben, 800.-Ft a3 x 0,5 kg.Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. november 22.

Persela

2015. november 4.

Gazdaságos, jó áron van, egy átrohangált nap után tökéletes kikapcsolódás. Ízületi fájdalmak, derékfájás, felfázás, stb... esetén is segít. Illatmentes, színezékmentes. Évek óta használom és még remélem, sokáig fogom is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 4.

Estee

2015. augusztus 28.

Öt csillag, jó áron kapható és külön előnye, hogy semmi adalékanyag, színezék nincs benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 28.