Mivolis

Ár:   799 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   3 x 500 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag, az összetevőket feltöltötte: Dynu, Módosítva: 2020. február 25.

Kiszerelés:   3 x 500 g
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Eredeti holt-tengeri fürdősó kényezteti a testet és a lelket. A sóban található ásványi anyagok és nyomelemek, mint a kalcium, a magnézium és a vas frissítő hatással rendelkeznek. A holt-tengeri sós fürdő élénkíti a bőrt, eltávolítja a száraz bőrdarabkákat és kellemes bőrérzetet biztosít. Nyugtatja a száraz és érzkeny bőrt, így bőrirritációra hajlamos bőrtípusra is alkalmas

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

delorean

2016. február 12.

Évek óta használom, bár nem egy teljes zacskóval, hanem csak beleszórok valamennyit a vízbe. Szeretem habfürdővel, meg fürdőtejporral is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 12.

berni88

2016. február 2.

Évek óta ekcémával küszködök, és az itteni vélemények hatására megvettem.
2 evőkanál sót elkeverek kb 2dl vizbe, teafaolajat is adok hozzá. 2nap alatt!!! a rettentő gyulladt és még annál is rondább, de még fájdalmasabb ekcémám eltünt! Igaz, hogy néha még megszokásból vakargatom a karom, és mivel el van a bőr vékonyodva ismét bepirosodik, de ráöntök ebből a lötyiből és el is múlik.
Igaz, az elején nagyon csipett és fájt, de megérte!!!
Soha többet szteroidos kenőcsök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

Évek óta ekcémával küszködök, és az itteni vélemények hatására megvettem.
Igaz, az elején nagyon csipett és fájt, de megérte!!!
Soha többet szteroidos kenőcsök.

moe

2016. január 4.

Nagyon jó, kiváló stresszoldó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 4.

Nagyon jó, kiváló stresszoldó!

ZsanettBV

2015. december 19.

Puhább tapintású volt a bőröm,kellemes volt benne a fürdés. Én fürdéskor 1 csomag felét használtam el,bőven elég volt:)
Később szerintem újraveszem:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.

Később szerintem újraveszem:)

Dinart

Korcsoport: >54
2015. november 22.

Nagyon elégedett vagyok vele. Felfázás tüneteinek enyhítése miatt terveztem be forró fürdőt, és gondoltam megspékelem Holt tengeri sóval.Ezen kívül teafaolajat tettem bele. A fürdő után aludtam egy órát, és újjászülettem, és "mellékhatásként" elmúltak az ízületi fájdalmaim is.Jelenleg akciós a dm-ben, 800.-Ft a3 x 0,5 kg.Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. november 22.

Persela

2015. november 4.

Gazdaságos, jó áron van, egy átrohangált nap után tökéletes kikapcsolódás. Ízületi fájdalmak, derékfájás, felfázás, stb... esetén is segít. Illatmentes, színezékmentes. Évek óta használom és még remélem, sokáig fogom is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 4.

Estee

2015. augusztus 28.

Öt csillag, jó áron kapható és külön előnye, hogy semmi adalékanyag, színezék nincs benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

jzsofi

2015. augusztus 22.

Relaxalo furdohoz vettem, termeszetes illoolajokkal illatositom, levendula jazmin narancs. Szupcsi termek, ar ertek arany nagyon kedvezo es az ember olyan illatut kreal amilyen csak akar. Mindemellett a kezemen 2 honapja nem gyogyulo ekcemamat dobbenetes gyorsasaggal elkezdte eltuntetni. Eloszor nem is fogtam fel mitol gyogyul mert a ra feliratott kremek semmit nem ertek ezert mar nem is kentem. Mire megvilagosodtam, hogy a so jotekony hatasanak koszonheto.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

KezdoManias

2015. augusztus 7.

Az ekcémámmal való békés együttélés egyik titka:-) Nagy bánatomra kevéssé bírom az illatos, színes, habzó csodákat. Fürdéshez általában natúr, illat- és színezékmentes fürdősót használok (persze így sem áztatom magam órákig), ez az egyik kedvencem. Kezdődő vagy minifelfázás esetén is hasznosnak bizonyult már. Praktikus, hogy nem egyben ömlesztve áll egy zacsiban a só, hanem 3 kisebb adagban. Az ára is tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

nicestgirl7

2015. július 24.

Nagyon jó. Én úgy tapasztaltam, hogy kiváló hatással van a bőrömre. Most a nagy kánikulában használtam és úgy vettem észre, hogy kevésbé izzadok a használata után.
Kiváló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 24.

Kiváló!