Mixa

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: MissL, az összetevőket feltöltötte: majtika32, Módosítva: 2019. július 29.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Tisztít és még a tartós sminket is eltávolítja akár egyetlen mozdulattal, dörzsölés nélkül. Összetételét tiszta hialuronsavval gazdagították , amely a saját súlyának akár 1000-szeresét is képes megtartani vízből. Intenzíven hidratálja az érzékeny és száraz bőrt.

mezeymerci

2019. szeptember 23.

Én olyan micellás vizet, tejet kerestem, amely segít leszedni a makacsabb sminket is. Nekem kombinált bőröm van és ellentétben a garnier kétfázisúakkal, ez nem ront a bőrömön zsírosodás szempontjából, ezen pedig nem érzem, hogy nehezítené a bőrömet, illetve nekem a sminket is nagyon szépen leszedi, úgyhogy ajánlani tudom! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Glam0ur

2019. szeptember 5.

Szerettem volna a változatosság kedvéért kiprobálni ezt a szokásos micellás víz helyett, nekem nem vált be, visszatértem a micellás vízhez

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

majtika32

2019. július 28.

Mindenképpen olyan tejes sminklemosót szerettem volna, aminél figyelnek az összetevőkre és valami pluszt ad a szem körüli bőrömnek. Gondoltam kipróbálom a Mixát. Első próbálkozásra, nem volt vele semmi probléma, szépen leszedte a sminket, nincsenek maradványok a tartós szemceruza miatt sem. Nincsenek utána pirosodásaim, a sima Garnieres micellás víztől sajnos van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

nembori

2019. július 26.

Nekem tökéletesen bejött, szempilla, szemöldök, bb krém és alatta hidratáló, napvédő, nekem tökéletesen lemosott mindent, bár azt hozzátenném, hogy nem önmagában használom, hanem az arcápolási rutinom része, de a smink eltávolítással nagyon is elégedett vagyok, számomra hozza ugyanazt amit egy olajos lemosó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

MissL

2019. május 14.

Tulajdonképpen nem tudom,hogy ez egyáltalán milyen sminket távolít el... Szerintem leginkább semmilyet :D nemhogy a tartósat. 4 vattakorong kellett,hogy egy bb krémet letöröljek az arcomról,és nem sajnáltam az anyagot róla, a szemöldök pomédéról ne is beszéljünk,csak maszatolta. Pozitívum,hogy ugyan van illata,de nagyon nagyon enyhe, nem irritálta az érzékeny bőrömet.Finom krémes az állaga,jól terül a vattakorongon. El fogom használgatni, de nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 14.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak