Mixa

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Tesco, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: hajnalka39, az összetevőket feltöltötte: ldiana1027, Módosítva: 2018. augusztus 14.

Lelőhely:   Tesco, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Micelláris gél az érzékeny, nagyon száraz bőrre

A saját súlyának vízből akár 1000-szeresét is megtartani képes, természetesen hidratáló hialuronsavval gazdagított, különleges összetétele micellákat tartalmaz, amelyek dörzsölés nélkül, egyetlen mozdulattal segítenek eltávolítani a sminket és a szennyeződéseket.

bianka411

2019. december 7.

Még csak most vásároltam, később változhat a véleményem, de pár próba után újravevős, egyelőre nagyon elégedett vagyok vele. Végre valami, ami szuperül hidratálja a vízhiányos bőrömet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 7.

Pomi

2019. október 10.

Szulfát mentes lemosót kerestem, sajnos az én hiperérzékeny bőröm a második flakont már nem bírta, igaz a csomagolás szerint rajta lehet hagyni a bőrön, én mindig lemostam. Inkább normál bőrre ajánlom, összeségében rendben van a termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 10.

pici24

2018. december 3.

Az itt olvasott jó vélemények alapján vásároltam meg, de sajnos számomra teljes pénzkidobás volt. Csípte, kiszárította az arcom, és meglehetősen piros lett ettől a lemosótól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 3.

ZANNAH

2018. november 23.

Megvettem egy próbát megér ,de jó a termék ,nekem tökéletes és az ára is megfizethető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 23.

Timi85

2018. november 15.

Imadom. Mar hasznalom egy honapja, es teljesen megvagyok elegedve vele. Hidratalja a miteszeres es egyben szaraz boromet. Ujravevos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 15.

15recsike15

2018. augusztus 9.

A LEGJOBB TERMÉK !!!!!!!
Nagyon szeretem ezt a terméket . Az arctisztítókkal mindig az volt a problémám , hogy vagy kiszárította a bőröm vagy zsíros hatású lett . De a Mixa géles arctisztítója tökéletes . Ha gondolkoztok , hogy megéri-e a pénzét a válaszom IGEN .
Ne gondolkozzatok, vegyétek meg . Szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

A LEGJOBB TERMÉK !!!!!!!
Ne gondolkozzatok, vegyétek meg . Szuper termék.

illesbb

2018. július 9.

Nagyon szeretem ezt az arctisztítót. Igaz, nem teljesen úgy használom, ahogy kellene, mert én bevizezem az arcom, a kezemmel eldörzsölöm ezt az arctisztítót, mintha habzó arclemosót hasznélnék és utána lemosom. De használtam már úgy is mint egy sima micellás vizet, úgy is jó volt. Nem szárít, jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

hajnalka39

2018. május 15.

Minden micellás vízre allergiás vagyok,felpuffad az arcom ,vagy kiütéses leszek. Ez viszont nem okozott problémát ,és nagyon szépen le tudom mosni a sminket az arcomról.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 15.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Sorbitol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sorbitol h 1 1