Miyo

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: molnaremese, az összetevőket feltöltötte: verka01, Módosítva: 2017. április 26.

Kiszerelés:   6,5 g

Erősen pigmentált, primer nélkül is szépen látszó festékek, de természetesen mint minden szemfesték alá, ez alá is javasolt szemfesték alapozó, hogy a legoptimálisabb színt és a legtartósabb hatást elérjük. Egymással jól összesatírozható, harmonizáló, hosszan tartó festékek 1 palettában.

Dermatológiailag tesztelt. Hypoallergen.

virgin86

2019. június 5.

Nem találtam még a piacon ennél jobbat :-) Nagyon szép a színösszeállításuk, 2 palettám van meg, de tényleg minden színét ki tudom használni. Gyönyörűen passzolnak egymáshoz külön-külön is. Pigmentáltsága töléletes, nem porzik, Végre egy jó szemfesték megfizethető áron. Tuti újravevős!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 5.

monikabujtas

2019. január 26.

A Femine Flame van meg, nagyon szépek és tartósak a színei. Már többet is nézegetek amit megvennék, csak sajnos nehéz beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

autumnstyle

2018. szeptember 28.

Barátnőmmel együtt rendeltük. Ő egy Carnival én pedig az I'm blue színt. Fantasztikus mindkét paletta. Gyönyörű tartós színek, nagyon pigmentált mindegyik. Nem porzik, pontosan lehet vele dolgozni. Szépek a színösszeállítások is, már tudom melyik lesz a következő amit meg fogok venni :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

Genever

2018. június 26.

Ahogy nézem sajnos én leszek mumus aki lepontozza...
A We are golden paletta van meg, és igazából nem is tudom hogyan fogalmazzam meg, mi nem tetszik ebben a szemfestékben amiért én nem érzem h ez lenne a tökéletes, a legjobb.
Nem tűnik túl pigmentáltnak, de nekem személy szerint a tartósságával van a legnagyobb bajom. Akár használok bázist alá akár nem kb. 2 órán belül kezd a szemem alatt összegyűlni, még akkor is amikor csak a legsötétebb árnyalatot használtam egy kis szem kiemelésre.
Szóval sajnálom de én nem tudom megadni neki a max pontot, viszont megadom a 3 csillagot mert igaz h nem ez a legjobb szemfesték amit valaha próbáltam viszont messze nem is a legrosszabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Ahogy nézem sajnos én leszek mumus aki lepontozza...

pink sunrise

2018. április 29.

4 palettát vettem végül,nagyon szeretem mindet :) A Femine Flame a tökéletes meleg barnás-rezes-vöröses paletta,extrább sminkekhez. Van benne világos, átmeneti szín is, sötét is, és a középső szín és az utolsó nagyon különleges és hihetetlen pigmentált. Amúgy ez minden miyo palettáról elmondható, hogy minden szín megvan benne ami egy teljes szemsminkhez kell. A Fancy Peach paletta is jó, ez a bézs kivételével mind matt színekből áll. Az Old Rose személyes kedvenc, ritka jól kombinálható különleges lilás - mályvás - barnás színekből áll. A "Hot brown, cold heart" paletta a másik favorit, sima hétköznapi sminkhez ezt használom legtöbbször, mióta ezek megvannak, a naked basic palettáim is háttérbe szorultak, nem is tudom mikor használtam utoljára... Utazáshoz is mindig ezek közül választom egyiket,mert bár átlátszó műanyag a teteje, de a minőségi, strapabíró fajta.Igényes kis márka ez a Miyo, ár érték arányban tökéletes... A palettákon kívül a tusok, és kompakt rizspúder is többször ujravevős lett nálam (púdert kb 6x vettem már,vagy többször... ez nagy dolog nálam :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 29.

Oila

2018. április 18.

Általában azt nem szeretem a legtöbb palettában, hogy részben pazarlás, hiszen mindig van olyan szín, ami nem áll jól, nem használom, vagy csak nagyon ritkán és kis mennyiségben, míg más színek gyorsabban fogynak. A Miyo 5 árnyalatot tartalmazó palettáiban az a csodálatos, hogy minden egyes színnek megvan a maga helye és funkciója egy alaposan kidolgozott sminkben, nincs közöttük "felesleges" szín, ha "nagy" sminket készítek, ugyanakkor egyen-egyenként is olyan szépek, hogy egyformán gyakran használom bármelyiket akkor is, ha csak egy-két színnel készítem el a sminkemet.

A színek általában nagyon jól pigmentáltak, de úgy vettem észre, hogy ez valamelyest változik palettánként is (három színben van meg egyelőre, és ezek közül az Old ROse tűnik a legkevésbé pigmentáltnak,de még így is jó minőség ár/érték arányban), és természetesen palettán belül is változik a világos-sötét, matt-selymes árnyalatok erőssége.

Ami biztos, hogy abszolút "fool-proof" paletták abból a szempontból, hogy a színek tökéletesen illenek egymáshoz, kiegészítik, elmélyítik egymást, szépen összesatírozhatóak, és tartósak a nap végéig (speciális szemhéjprimert nem használok, csak korrektort).

Ár/érték arányban szerintem a legjobb minőségű és legízlésesebben összeválogatott színekben kapható paletták egyike, amelyekkel profi hatást lehet elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

Leoni

2017. október 13.

Vagy 20 perce csak a megfogalmazáson gondolkodom :-) ... Amikor valaminek a minősége és a teljesítménye annyira meggyőz és lenyűgöz, hogy örömödben keresed a szavakat :-) A "03 Old Rose" ékesíti a meglévők mellett a sminkasztalomat :-) Nem szoktam nagyobb palettákat venni, jobban szeretem a duó / trió megoldásokat, de aki ilyen típusú színtónusok kedvelője, az teljes bizalommal szerezze be, nem fog csalódni! Fantasztikus paletta!!! Nagyon könnyű vele sminkelni! Az előttem szólók tapasztalatait a pigmentáltságról, az összehangolt színek szépségéről csak megerősíteni tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 13.

Soly77

2017. szeptember 22.

wauuuuuuuu, két színt rendeltem a barnásat meg a lilásat. Levett a lábamról, pont ezeket a színeket szeretem. Nagyon pigmentált de szuper jól satírozható, a világosabb színek kicsit porzanak de kitapasztalva már óvatosan nyúlok hozzá akkor nincs semmi gond :) Szuper jól kihasználható paletta :)
Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Nagyon szeretem!

Nemesene

2017. augusztus 6.

Eszméletlenül pigmentált, szerintem sok high-end márkát kenterbe ver! Könnyen fel lehet vinni és szépen eldolgozható. Személy szerint szemre és szemöldökre egyaránt használom és semmi negatívumot nem tudnék megemlíteni, talán azt, hogy bőven piacra dobhatnának még más színkombinációkat, mert tényleg szuper ^^

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Dorisz1990

2017. július 9.

Carnival-nevű paletta van meg nekem. Általában a szemhéjamra használom de a rózsás árnyalatot arcpirosítóként is szoktam . Nagyon erősen pigmentált szinte alig kell az ecsetet bele mártani , végre valami amiből nem tonna kell hogy látszódjon. Pozitiv csalódás volt ez a paletta . 5 csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Ethylhexyl Hydroxystearate, Petrolatum
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Sorbitan Isostearate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Kaolin 0 0