Miyo

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PKitty, Módosítva: 2016. szeptember 12.

Vízbázisú fluid minden bőrtípusra. Az innovatív formula ötvözi a sminktermékek és az arcápolók előnyeit. Könnyű textúra, nem tartalmaz szilikont, ásványi olajat és parabénmentes.

4 árnyalatban kapható

Oila

2018. május 17.

Próbáltam, de sajnos nem tudtam egyelőre megszeretni. Szerintem nehéz szépen eldolgozni, mert nagyon gyorsan szárad. Kézzel nem az igazi, blender szivaccsal tilos, mert mindent felszív a szivacs, buffing alapozó ecsettel jó-jó, de a szemöldökön, szárazabb részeken hajlamos megülni így is, stippling ecsettel egészen szép lenne, de nagyon profinak és gyorsnak kell lenni azzal is. Ehhez a macerához képest a fedése szinte nulla, ami hétköznapokra teljesen jó lehet a nem problémás bőrűeknek, csakhogy ennyi egységesítésre vannak sokkal egyszerűbben használható termékek is. Engem igazából nem is annyira BB krémre emlékeztet a termék, mert amiket én ismerek, azok mind erősebb fedésűek, és könnyebben eldolgozhatók, hanem inkább alsó-középkategóriás színezett hidratálókra, amelyek bár sosem maszkosak, de könnyen kelthetnek kicsit foltosan "piszkos" benyomást, mert hajtőnél, arcszéleken nehéz szépen eldolgozni őket.

Én mondjuk púderezek felette, így nem mondhatom, hogy kellemetlen, ragacsos érzetet hagyna, igazából viselni teljesen kényelmes nekem. Csak tényleg az a problémám vele, hogy ha ilyen finisht szeretnék, ami teljesen látni engedi a pirosságot és minden mást is, akkor biztosan könnyebben és gyorsabban, szebben eldolgozható terméket választok.

Nekem két csillagot ér így.

Update: megkövetem ezt a terméket, mert megfelelő technikával a fentieknél sokkal szebb és jobb végeredményt értem el vele. Végül mégiscsak egy blender szivacs lett a befutó, viszont nagyon fontos, hogy nem a hagyományos, vízben hatalmasra duzzadó, sűrű textúrájú szivacs a megfelelő, mert az egy pillanat alatt magába szívja az egészet, hanem a lazább anyagú, szinte semennyi terméket fel nem szívó, mégis szépen egységesítő Ebelin fekete szivacs. A termék továbbra sem fed erősen, és továbbra is inkább az egységesítésben jó, viszont ezzel a szivaccsal eldolgozva tökéletesen egyenletes és szép a végeredmény, az előnyök pedig megmaradtak: nem ül bele a ráncokba, pórusokba, teljesen természetes, tulajdonképpen ha nem púdereznék rá egy közepes fedésű púderrel, akkor le is tagadhatnám, hogy alapozó van rajtam.

5-öst azért továbbra sem adok, mert az összes sminkeszközöm közül csak eggyel kompatibilis, és ez azért mégiscsak macerássá teszi a használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 17.

Nekem két csillagot ér így.

Dorisz1990

2017. július 9.

Szerintem nagyon jó ez az alapozó , eleinte úgy voltam vele ,hogy biztos nem lesz annyira jó mert általában aminek jók az összetevői parabén mentes és káros összetevőktől mentes az nem szokott igazán fedni . De amikor kipróbáltam hát meglepően jó , már egy hónapja használom . Szerintem elég jó a fedése én a nude árnyalatot használom és nagyon elégedett vagyok ,használat előtt fel kell rázni a flakont és ecsettel érdemes használni . Szerintem nagyon jó , megéri az árát főleg mert bőrbarát és jól fedő termék és szerencsére" nem úszik az olajban". Másoknak is ajánlottam már. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

verka01

2017. május 2.

Sajnos nekem annyira nem lett tökéletes, mint az előttem íróknak. Pedig nagyon szeretném szeretni!
Ami a pozitívuma:
- A színe nagyon jól eltalált, legalábbis az én arcszínemhez szépen illeszkedik.
- A fedése pont olyan, amilyet szeretek, a pirosságot, kisebb bőrhibákat eltünteti, de nem maszkos, szép természetes felvitel után.
- Este bőven van mit lemosni, tehát tartós is.
- Az ára nagyon baráti.
És akkor jöjjön, ami miatt mégsem tudok megbarátkozni vele.
Nekem egyszerűen mintha nem szívná be a bőröm. Órák múlva is érezni, hogy krémes, kissé ragadós az arcom. Ebből kifolyólag nagyon hamar fényesedik is, főként az áll-orr-homlok vonalon. Nálam sajnos ez ennél a krémnél nem "egészséges bőr kinézetű" fényt jelent, hanem olyan tocsogósat. Kb. kétóránként púderezhetem, de akkor is ilyen lesz. Pedig nem használok belőle túl sokat, sőt, újabban már hidratálót sem kenek alá.
4 csillagot adok rá, mert ettől függetlenül sok jó tulajdonsággal bír, az összetevői is elég szépek. De sajna úgy néz ki, az én bőröm nem kompatibilis vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 2.

Ami a pozitívuma:
- Este bőven van mit lemosni, tehát tartós is.
- Az ára nagyon baráti.
És akkor jöjjön, ami miatt mégsem tudok megbarátkozni vele.

PKitty

2016. október 21.

Igaz, hogy alapozó a neve, de nekem az állaga és a fedése is inkább egy bb krémre emlékeztet, de a jó fajtából. A világosabb àrnyalat van meg, picit sötét, de felkenve mintha idomulna az arcszínemhez. Azzal vigyázni kell, hogy fel kell rázni használat előtt, különben szétválik az állaga, de ez a csomagoláson is fel van tüntetve. Tartóssága közepes,csakúgy mint a fedése. Szerintem nem annyira matt, inkább egészségesen kinéző bőrt eredményez. Picit csíkoz, de én csak simán kézzel kenem fel, egy pici púdderrel viszont egységesíteni lehet. Nagyon szeretem használni szerintem újravevős lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

Sindy6

2016. október 7.

Nekem 5 csillag mert nagyon kellemes viselni nem maszkos hanem egy közepes fedésű krém ami egységessé és ragyogóan egészséges bőrt eredményez
A nude szín tökéletesen passzol.

Update: Abszolút kedvenc.
A fedése nem 100%, hanem inkább egy egészségesen ragyogó, mégis mattosan selymes bőrt eredményez nekem. Nem oxidálódik napközben, és este bőven van mit lemosni. Pattit nem okozott igy közel 1 honap után

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

A nude szín tökéletesen passzol.

Update: Abszolút kedvenc.

Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2