Mizon

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hanga.cv, Módosítva: 2014. november 11.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• tengeri kollagén és a mélytengeri víz gondoskodik a bőr hidratáltságáról
  • segít megőrizni a bőr rugalmasságát, nedvességtartalmát

Marietta1977

2017. szeptember 12.

A koreai többlépcsős arcrutin részeként használom, már lassan 2 hónapja de még alig fogyott belőle, pedig egy nap kétszer is a kezembe kerül.
Jó az állaga, hamar felszívódik, nekem feltölti szépen az arcomat, szépen kisimul a használata után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

tdobos

2017. május 4.

Most erek a vegere az uvegnek. En napi ketszer hasznalom az arcapolasi rutin reszekent a tonik es lotion utan, a hidratalo felvitele elott onmagaban. Nem bantotta a borom, nem irritalt es jol hidratal, de kb. ennyi. Jelentos valtozast vagy javulast nem tapasztaltam a borom allapotaban, de artani sem artott neki. Vannak sokkal erdekesebb termekek es azt hiszem a fo problemamra a pigmentfoltokra valami erosebb szerum utan kell nezzek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 4.

dzsanki

2016. május 19.

Jól hidratál, de nem önmagában kell használni, ezt láttam leírva a terméknél, így én is a reggeli és esti krémemhez keverve használtam a márka hialuronsav szérumával együtt, és nagyon jót tett a bőrömnek, rugalmas lett tőle, hidratált, feszes, de mégsem húzódó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 19.

hajnalka39

2016. február 26.

Nagyon de nagyon jó...Tudom ajánlani ,minden bőrtípusra .Főleg a téli időszakban lehet segítség . Érzékeny bőrűeknek kifejezetten ajánlom...
Update: Szétmarta a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 26.

Update: Szétmarta a bőröm.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Hydrolyzed Collagen, Trehalose, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.