Mizon

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogarka, Módosítva: 2013. december 26.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hatékony ránctalanító összetevők kombinációját tartalmazó kezelés

Az erősen koncentrált peptid elősegíti a bőr kollagén és elasztin termelését, miközben véd a szabad gyökök ellen. Hialuronsav tartalma révén fenntartja a bőr hidratáltságát és növeli a rugalmasságát.

Stella1993

2019. november 27.

Én többet vártam ettől a szérumtól. A hidratáló hatása nekem kevés, ránctalanító hatást pedig nem vettem észre, bár csak 1 üvegcsét használtam el. Nagyon gyorsan elfogyott és biztos mérges lennék ez miatt, ha nem -50%-os kuponkóddal szereztem volna be Ebayről. Amúgy színtelen, szagtalan, kellemesen folyós állagú kence, bármi alá/fölé kentem, mindennel együttműködött a rutinomban. Ár-érték arányban nekem drága, ezért nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 27.

incitatogranit

2017. december 29.

Igazából semmi rosszat nem tudok mondani róla de olyan kicsattanóan jót se. Nem irritàl, nem csìp, nem szàrít szépen elvan a rétegzős rutinban. Naponta egyszer használom mivel szinte vízszerűen híg ezért arctisztitás utàn ez az első amit felpacskolok az arcomra. Különösebb eredményről mèg nem tudok beszámolni. 2 hónapja használom és több mint a fele megvan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Odil

2017. július 5.

Egyértelműen egységesebbé tette a bőrképem, kisimított kicsit és hidratált szintén kicsit. Nincs semmi, amiért haragudnék rá igazából, és látom is, hogy működik, valamiért mégis a másik peptides Mizon terméket rendelem a napokban.
Talán több hidratálást várok tőle, talán masszívabb liftinget, ilyesmi.
Attól még ezt szívesen ajánlom, tényleg semmi különösebb baj nincs vele, sőt. Valószínűleg kevésbé száraz bőrre érdemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

Talán több hidratálást várok tőle, talán masszívabb liftinget, ilyesmi.

HRenata

2016. június 15.

Nehéz véleményt írnom róla. Két hete használom esténként. Több dolgon változtattam bőrápolás terén az utóbbi időben, több új terméket is használok. Előtte kicsit fáradt, nyúzott, szürke volt az arcom. Ez elmúlt, az összkép egységes, élénkebb, puhább, tömöttebb a bőröm. Valószínűleg a több termék együttes hatásának köszönhetően. Ezt a peptidek miatt választottam. Nincsenek nagy ráncaim, inkább a megelőzésben hiszek, szóval hogy mennyire jó a ráncok ellen, azt évek múlva tudnám megmondani. Azt egyébként nem gondolom, hogy meglévő ráncokat egy kence el fog tüntetni. Az biztos, hogy gondot nem okoz, nem irritál, a hidratáláshoz hozzátesz, számomra kellemes használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 15.

bogarka

2014. április 27.

Megérkezett a várva várt szérumom, bár sajnos utólag tudtam meg hogy a réz peptid annyira nem is jó a bőrnek, mint azt a marketingszövegben lenyomták, de ha már megrendeltem, kíváncsi voltam. Nos, szép, orig, hologramos fóliával ellátott dobozkát kaptam,( legnagyobb sajnálatomra ezúttal ajándék termékminták nélkül csomagolva :( ) .minták is rendelhetők belőle. Mondjuk az itthon elérhető Balea alma őssejtes szérumra fáj a fogam, tehát lehet hogy majd ha ez egyszer elfogy, azt veszem inkább, kíváncsiságból.

Update: azóta is megvan, egyre jobban kikopott a rutinomból mert konkrétan nem csinál az ég világon semmit! :( Annyi hogy megvan a "teszek magamért" érzés, de arra bőven van olcsóbb termék. Szóval, hasztalan :/ Aki akarja, inkább kis mintákat rendeljen belőle, és öntse egy üvegcsébe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 27.

Antioxidánsok: Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Acetyl Hexapeptide-8
Peptidek: Copper Tripeptide-1, Human Oligopeptide-1, Palmitoyl Pentapeptide-3, Acetyl Hexapeptide-8, Pentapeptide 13

3 aminsavból álló peptide (Tripeptide-1) és réz komplexe, ami a szervezet különböző folyadékaiban (pl. plazma, vizelet, nyál) természetesen is megtalálható. A viszonylag bizonyított és sokat kutatott peptidek közé tartozik, aminek kimagasló sebgyógyító és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Különlegessége, hogy sebgyógyuláskor először segíti a hibás kollagén lebomlását, majd az egészséges, új kollagén újratermelődését. Anti-aging hatása nagyon ígéretes, egy kisebb, de embereken végzett 1998-as kutatás szerint kollagén serkentő képessége felveszi a versenyt a C-vitaminnal és a retinollal. Hajápoló termékekben is találkozhatunk vele, ahol hajnövekedést segítő tulajdonsága miatt használják. Részletesebb infó INCIDecoderen és Truthinaging-en.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szintetikusan előállított peptidféle, mely arra hivatott, hogy leutánozza az EGF-et (=Epidermal Growth Factor), vagyis az Epidermális Növekedési faktort. A növekedési faktor egy olyan természetben előforuló fehérje, mely serketi a sejtek osztódását és szaporodását. E szerint a forrás szerint az EGF a kozmetikumokban gyorsítsa a sebgyógyulást, és csökkenti a hegesedést.

További info a Truthinagingen >>>

A futurederm szerint az egyik leghatásosabb ma ismert peptid, mely serkenti a kollagénszintézist és a sejtközi mátrix egyéb fehérjéinek a termelődését is. Egy 2005-ös tanulmány szerint a palmitoyl pentapeptide-3 határozottan segít a finom vonalak és ráncok enyhítésében, valamint a bőr általános hidratáltságán is javít.

További info az összetevőről a KM-blogon >>