Mizon

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a The Box and Beauty-n 7990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bogarka, Módosítva: 2021. június 3.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: The Box and Beauty, 7990 Ft

2021-ben megújult összetétel!

Hatékony ránctalanító összetevők kombinációját tartalmazó kezelés. Az erősen koncentrált peptid elősegíti a bőr kollagén és elasztin termelését, miközben véd a szabad gyökök ellen. Hialuronsav tartalma révén fenntartja a bőr hidratáltságát és növeli a rugalmasságát.

Ár: 7990 Ft , Eladó: The Box and Beauty
Fizetés: banki utalás, utánvét, előre utalás, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

bebiz

2020. július 30.

A krémmel együtt használom, nem mondom, hogy hű meg ha, de szerintem egynek jó, amit pozitívumként el tudok róla mondani, hogy a nyári nagyon melegben néha a krém nélkül használom és a hidratálása az én bőrömnek úgy is kielégítő. Nagyon sokáig elég, ezért ár-érték arányban szerintem megéri az árát, de nem biztos, hogy újraveszem, mert annyira nem lett szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 30.

Stella1993

2019. november 27.

Én többet vártam ettől a szérumtól. A hidratáló hatása nekem kevés, ránctalanító hatást pedig nem vettem észre, bár csak 1 üvegcsét használtam el. Nagyon gyorsan elfogyott és biztos mérges lennék ez miatt, ha nem -50%-os kuponkóddal szereztem volna be Ebayről. Amúgy színtelen, szagtalan, kellemesen folyós állagú kence, bármi alá/fölé kentem, mindennel együttműködött a rutinomban. Ár-érték arányban nekem drága, ezért nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 27.

incitatogranit

2017. december 29.

Igazából semmi rosszat nem tudok mondani róla de olyan kicsattanóan jót se. Nem irritàl, nem csìp, nem szàrít szépen elvan a rétegzős rutinban. Naponta egyszer használom mivel szinte vízszerűen híg ezért arctisztitás utàn ez az első amit felpacskolok az arcomra. Különösebb eredményről mèg nem tudok beszámolni. 2 hónapja használom és több mint a fele megvan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.

Odil

2017. július 5.

Egyértelműen egységesebbé tette a bőrképem, kisimított kicsit és hidratált szintén kicsit. Nincs semmi, amiért haragudnék rá igazából, és látom is, hogy működik, valamiért mégis a másik peptides Mizon terméket rendelem a napokban.
Talán több hidratálást várok tőle, talán masszívabb liftinget, ilyesmi.
Attól még ezt szívesen ajánlom, tényleg semmi különösebb baj nincs vele, sőt. Valószínűleg kevésbé száraz bőrre érdemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

Talán több hidratálást várok tőle, talán masszívabb liftinget, ilyesmi.

HRenata

2016. június 15.

Nehéz véleményt írnom róla. Két hete használom esténként. Több dolgon változtattam bőrápolás terén az utóbbi időben, több új terméket is használok. Előtte kicsit fáradt, nyúzott, szürke volt az arcom. Ez elmúlt, az összkép egységes, élénkebb, puhább, tömöttebb a bőröm. Valószínűleg a több termék együttes hatásának köszönhetően. Ezt a peptidek miatt választottam. Nincsenek nagy ráncaim, inkább a megelőzésben hiszek, szóval hogy mennyire jó a ráncok ellen, azt évek múlva tudnám megmondani. Azt egyébként nem gondolom, hogy meglévő ráncokat egy kence el fog tüntetni. Az biztos, hogy gondot nem okoz, nem irritál, a hidratáláshoz hozzátesz, számomra kellemes használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 15.

bogarka

2014. április 27.

Megérkezett a várva várt szérumom, bár sajnos utólag tudtam meg hogy a réz peptid annyira nem is jó a bőrnek, mint azt a marketingszövegben lenyomták, de ha már megrendeltem, kíváncsi voltam. Nos, szép, orig, hologramos fóliával ellátott dobozkát kaptam,( legnagyobb sajnálatomra ezúttal ajándék termékminták nélkül csomagolva :( ) .minták is rendelhetők belőle. Mondjuk az itthon elérhető Balea alma őssejtes szérumra fáj a fogam, tehát lehet hogy majd ha ez egyszer elfogy, azt veszem inkább, kíváncsiságból.

Update: azóta is megvan, egyre jobban kikopott a rutinomból mert konkrétan nem csinál az ég világon semmit! :( Annyi hogy megvan a "teszek magamért" érzés, de arra bőven van olcsóbb termék. Szóval, hasztalan :/ Aki akarja, inkább kis mintákat rendeljen belőle, és öntse egy üvegcsébe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 27.