Mizon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea91, Módosítva: 2015. augusztus 17.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Erősíti a többi felvitt termék hatását, hidratál, egységesít.

andrea91

2015. szeptember 20.

Emlékszem hogy mennyire meg voltam veszve érte amikor megjelent, nagyon akartam, meggyőzött minden sor a leírásban:)) gyakorlatilag annyira nem vált be. Nem rossz, de nem is kiemelkedő, az élet márpedig túl rövid ahhoz, hogy olyat használjak, aminél tudok jobbat;) helyette nekem most a sulwhasoo timetreasure balancing Water van, szóval magas a léc amúgy. De ettől függetlenül ez egy átlagos koreai tonik, közepes hidratalassal, plusz egy lépésnek jó, de nem elég. Jó állaga van, egy híg géles valami, kellemes abszolút tolerálható illattal. Irritaciot nem okozott, ez már önmagában jó az én érzékeny bőrömmel.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Zany

2015. augusztus 25.

2 hete használom, próbáltam reggel is, de napközbeni használatra nekem nem vált be, mert igaz, hogy hamar felszívódik, de marad utána egy kissé ragacsod érzés.
Sminkelni pont emiatt nem is próbáltam rá.
Nem mondanám, hogy eltömít, csak picit olyan ragadós na.
De ha nem lesz majd ilyen párás meleg, akkor ősszel, vagy télen akár jó is lehet.

Szóval most így inkább estére szoktam használni, úgy meg tök jó.
Hidratálása közepes.
Majd updatelem az őszi időben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

Sminkelni pont emiatt nem is próbáltam rá.
Nem mondanám, hogy eltömít, csak picit olyan ragadós na.

Szóval most így inkább estére szoktam használni, úgy meg tök jó.
Hidratálása közepes.
Majd updatelem az őszi időben.