Mizon

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: barbiii_sz, Módosítva: 2015. február 20.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Tág pórusok

• mélyen tisztítja a pórusokat és segít az elhalt hámsejtek eltávolításában
  • hidratált, puha bőrt biztosít

Móni@nya

2016. június 27.

Ettől a csiga dologtól ugyan a hideg ráz, de csomagban túl jól nézett ki az ára.
A tubus icipici nyílása először meglepett, aztán rájöttem hogy ez is sok. Napokon keresztül gyakoroltam hogyan is kell azt az összetöpörödött borsónyi mennyiséget eltalálni. A megtermett borsóval akár le is zuhanyozhattam volna. Picit nedves tenyér, minibbnélminibb adag, összedörzsi felhabosít, pofira fel. És ekkor kezdi el csípni a szemem. Már teljesen elszoktam ezektől az atrocitásoktól. Cserében viszont gyanúsan fényesre tisztította az arcomat. Azonnal kétségbeestem, mert egy ilyen fokú tisztaság rendszerint égéssel és húzódással jár, itt viszont ez elmaradt. Ha nem hidratálom azonnal, akkor is életben maradok. Néhány hét után sem vettem észre hogy különösebben ártana, a bőröm viszont szépen lélegzik, állapotát szinten tartja, (a javulást nem merem elkiabálni) nem szárít és megszüntette az olajosságot. Kapcsolatunk barátinak mondható. A szemcsípés viszont büntetendő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 27.

Beni1234

2016. június 19.

Elképesztően tisztít, úgy, hogy nem szárít, és ledöbbentem mennyire kevés kell belőle. Negyed borsónyi cucc is krémesen habzik, és csikorgóan tiszta bőrt hagy maga után, ami szintén hihetetlen módon nem szárad ki. A fiamnak vettem pattanásokra, de ki se próbálta, így rám maradt, mert nem akartam kidobni próba nélkül. Hát azt hiszem, így én nyertem vele. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 19.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Lauric Acid ti I eu 4 1

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Borostyán kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint baktérium ellenes, szövetösszehúzó, tonizáló, bőrkondícionáló és bőrnyugtató összetevő. A Dermaxime szerint a borostyán élénkíti a vérkeringést, tonizálja és feszesíti a bőrt, valamint segíti a méreganyagok távozását. Ezen tulajdonságai miatt sokszor találkozhatunk az összetevővel cellulitisz elleni krémekben. Paula Begoun összességében mint kerülendő összetevőt jellemzi a borostyánkivonatot, mivel irritációt okozhat, különösen, ha a használója allergiás, asztmás vagy atópiás dermatitisben szenved.

Lásd denaturált alkohol.