Best of Beauty 2019

MM Gold

Ár:   790 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: greengirl115, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Hideg sajtolással nyert, egzotikus illatú szűretlen kókuszolaj, mely test- és hajápolásra, kondícionálónak vagy krémalapnak is kiváló. Teheti fürdővízbe is, az egész család használhatja naponta igény szerint.  A kókuszolaj kb. 24 fokon már olvad, ezért a flakonból könnyen adagolható. Semmilyen hozzáadott illatot vagy egyéb összetevőt nem tartalmaz!

enikova

2017. október 19.

Az egyik legjobb haj- és testápoló. Használom hajpakolásként, mosás előtt, fürdés után testolajnak, habfürdő mellé, repedezett bőrre. Tulajdonképpen mindenre jó. A kókuszillat már csak hab a tortán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

Niki019

2016. november 22.

Annyira jó, hogy nem hiszem el.

Az mindenre érzékeny és egyben kombinált arcbőrömet úgy rendbe hozta mint soha semmi más.
Pattanásaim eltűntek ( elvétve 1-2 gyulladás előfordul, de nem gennyesedik be, és teafaolajjal párosítva gyorsan el is tűnik ), az arcbőröm olyan puha, mint a babapopsi. Tökéletesen hidratál, nem hagy maga után zsíros, nehéz érzést, nem tömíti el a pórusokat, és mindemellett finom kókuszillatú leszek tőle :)
Ár-érték is verhetetlen

ha lehetne, 10*-ot is megkapná

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

Annyira jó, hogy nem hiszem el.

Ár-érték is verhetetlen

ha lehetne, 10*-ot is megkapná

Leti01

2016. március 4.

Ár-érték arányban verhetetlen. 2-3 éve megvan, mert időnként megfeledkezem róla...de nem romlott sem az illata sem az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

alexandra95

2015. július 14.

Termékcsaládtól független,kókuszolajban még nem csalódtam. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 14.

Termékcsaládtól független,kókuszolajban még nem csalódtam. :)

Nory08

2015. június 9.

Imádom, és ez a finom kókusz illat, de az ára lehetne kicsit olcsóbb. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 9.

Imádom, és ez a finom kókusz illat, de az ára lehetne kicsit olcsóbb. :)

LunaLMayer

2015. március 18.

Nagyon nagyon szeretem, már máshol is vettem kókusz olajat, de ennek valahogy még finomabb az illata, legszívesebben megenném:) és kb fele annyiba kerül mint az eddigiek, de a hajam ugyan úgy ragyog tőle, és kevés is elég rá:) mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 18.

PAncsi79

2014. szeptember 10.

Imádom az illatát, igazi kókusz illatú finomság!
Hajápolásra használtam, a hajmosás előtti este bekentem a hajvégeket kókuszolajjal, felkötöttem fejtetőre majd reggel lemostam. Ezzel a módszerrel nagyon finom puha a hajam!
Sajnos a kiszerelés nem túl praktikus: nyáron, amikor a hőmérséklet miatt folyékony állagú, könnyen ki lehet önteni a flakonból, no de télen! Alig tudtam kibányászni a flakonból (mikrózni nem igazán szeretném ezeket a természetes olajakat...)
Váltakozva használom a főzésre ajánlott nagy tégelyes kókuszolajjal: a hatása annak is ugyanolyan jó, de hiányzik az illatélmény, viszont jóval olcsóbb

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 10.

Imádom az illatát, igazi kókusz illatú finomság!

csavaros.yw

2014. szeptember 9.

nagyon jó illata van, egyaránt jó haj és bőrápolásra. nedves bőrre szoktam felvinni, nagyon pihepuha lesz tőle. hajra pedig hajmosás előtt, rajtahagyom min fél óráig, és utána megmosom jó alaposan. (ha nem alaposan mosom, száradás után olyan, mintha zsíros lenne a hajam) töredezett hajvégekre is jó

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

Véleményem szerint

2014. július 17.

Kicsit erős nekem a kókusz illata, nem nagyon szeretem, de nem igazán érdekel mert cserébe puhává teszi a bőrömet.
Sőt használtam hajpakolásként festett hajra. Rendbehozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 17.

Sőt használtam hajpakolásként festett hajra. Rendbehozza.

eniko90

2014. június 6.

Imádom az illatát, tökéletes testápolásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 6.

Imádom az illatát, tökéletes testápolásra.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil