MM Gold

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fveronika3, Módosítva: 2012. július 16.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Finomított mangóvaj.

Enyhén mangó illatú, könnyen kenhető, gyorsan olvadó növényi zsíradék, mely főleg krémek alapjaként használható jól, könnyen felszívódik és kellemesen táplálja a legérzékenyebb bőrt is.

GI85

2014. május 8.

Imádom, ezt is, mint az összes MM Gold vajat. :) Engem a kókuszzsírra emlékeztet állagban és színben is. Én nem érzek rajta mangó illatot, de nem büdös számomra, inkább semleges. Csodálatosan kezeli a sajnos most kiújult ekcémámat és sebeimet, pattanás hegeket. A MM Goldos shea és a kakaó vaj is így hat rám, gyönyörű lett a bőröm tőlük, az arcom olyan mint a baba bőre. Már bb krém sem kell. Sőt a szemkörnyéki apróbb ráncokat eltüntette vagy feltöltötte. Tényleg működik, ezt elmondhatom, hogy nekem tényleg igazán eltüntette.Végre! Sosem láttam igazi eredményt a ráncokra, eddig.:) Nem gondoltam volna, hogy az én bőrömre így hatnak ezek a vajak. És szuper krémeket tudok keverni belőlük. Egyébként, kicsit szemcsés, mikor kenem. Ezen nagyon könnyen lehet segíteni. Ki lehet szedni külön tégelybe egy kisebb adagot, de akár az egészet is. Egy hőállóedénybe rakni. Az edényt egy kis vízzel teli lábasba. Így felmelegíteni, amíg elolvad(nem kell nagy láng, sőt, ha már el kezdett olvadni, akkor a gázt el is lehet zárni). Vigyázni kell, hogy a víz ne érjen a vajhoz.Ha felolvadt, bele lehet önteni a tégelyünkbe és a hűtőbe lehet rakni, dermedésig.De lehet krémesebb állagúra keverni. Amikor már szilárdabb, akkor elektromos habverővel felverni. És utána tégelybe rakni. Persze ettől még a bőrön ugyanúgy vajként viselkedik, nem lesz olyan, mint egy vizesebb krém. Kivéve, ha adunk hozzá vizet(de ehhez desztillált víz és tartósítás is kell, mert enélkül gyorsan meg fog romlani).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 8.

Leerooy

2013. január 28.

Először a shea vajat próbáltam ki arckrém hajpakolás/hajbalzsam testápoló helyett.
A mangóvaj állagában sokkal könnyebb, nem olyan nehéz , mint a shea.
A feladatát tökéletesen ellátja. Puha bőr, ápolt haj.
Nincs szükségem más kemikáliára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 28.

A mangóvaj állagában sokkal könnyebb, nem olyan nehéz , mint a shea.
A feladatát tökéletesen ellátja. Puha bőr, ápolt haj.
Nincs szükségem más kemikáliára.

fveronika3

2012. július 12.

Mindenhol azt írják, hogy gyorsabban felszívódik, mint a sheavaj, hát nem tudom nekem zsírosabb amikor felkenem a shea-nál. Viszont, ha szánok rá egy kis időt és többször is bemasszírozom a bőrbe lefekvés előtt, akkor reggelre tényleg felszívódik. A bőröm puha és kellmes másnap, de ennek a vajnak a szaga olyan mint a disznózsírnak, emiatt van csak 4 csillag. A ránctalanító hatását még nem tudom elmondani, néhány napja használom csak, de nekem a sheavaj jobban bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 12.