MOA

Ár:   £20   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. július 11.

Ár:   £20
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Mágikus keverék a ragyogó bőrért. Ez a könnyedén beszívódó arcápoló olaj az alapját képező csipkebogyóolaj segítségével kisimítja a finom ráncokat, valamint véd az idő előtti öregedéstől. A csipkebogyóolaj gazdag A- és C-vitaminban, esszenciális zsírsavakban. Az értékes rózsaolajjal gazdagított olaj kifejezetten segít a száraz, érzékeny bőr esetében a kipirosodás csökkentésében, gátolja a pattanások megjelenésését. A cickafarkfűolaj egyenletessé teszi a bőrtónust.

Tvylvis

2018. május 5.

Egy előfizetős dobozban volt, még soha sem hallottam a márkáról. Én egész arcra nem szeretek olajokat használni, még úgy sem, hogy száraz a bőröm. Sminklemosásra ugyanakkor nagyon jól bevált. Viszont jó pár csepp kell a vattapamacsra, hogy jól csússzon, és ne nyúzzam a szemem körüli bőrt. Így viszonylag gyorsan elfogyott. Jól és alaposan leszedi még a legkitartóbb szempillaspirált is. Őszintén szólva nekem a sima kókuszolaj jobban bejött, de ez a termék sem rossz. Értékelésem tehát nem igazán tekinthető az arcolaj kritikájának :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 5.

Nessy

2017. április 13.

Nagyon kellemes arcolaj, szeretem használni, egy gyönyörű ajándékcsomagban kaptam Karácsonyra a Green Balm-mal együtt (ami amúgy mennyei).
Zsírosodásra hajlamos bőröm van, de nappalra és éjszakára is tudom használni, könnyen beszívódik, rózsás-gyógynövényes illattal, nem okoz pattanásokat és irritációt. Szépen ápol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

Antioxidánsok: Tocopherol