Model In a Bottle

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: styList, Módosítva: 2013. április 18.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Hosszan tartó szemöldökfixáló, természetes és festett (make up) szemöldökhöz. Két aplikátorral: az ecsetet a vastagabb, természetes szemöldökhöz, míg a vékony spirált a ceruzával rajzolt szemöldökhöz használhatjuk. A fixáló nem fényes, nem porlik és nem pereg le.

Könnyen lemosható meleg vízzel vagy sminklemosóval.

Csak szemöldökön használjuk!

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

styList

2013. április 7.

Mivel a kedvencemet, a Benefit She Laq-ját megszüntették, most ezt használom. Netes vélemények alapján döntöttem e mellett, de tovább fogok keresgélni, mert nem vagyok teljesen elégedett.
A ceruzás szemöldökömet nem tartja a helyén, kopik, dörzsölhető, és - mivel eleve meleg vizet írnak az eltávolításhoz - nem vízálló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 7.

Hidratálók: Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2