ModelCo

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: melange, Módosítva: 2017. szeptember 15.

Ár:   $18
Kiszerelés:   3,5 g

Csodálatos rózsás-barackos ragyogást biztosít minden arcszínnek. A mikro színes pigmentek és a luxus préselt púder enyhén áttetsző, természetes ragyogást ad, ami egész nap kitart.

• Egészséges ragyogást ad

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

alongo0716

2018. január 4.

Csodás ez a pirosító!Köszönöm Melange :)Elösször picit tartottam tőle,mivel aranypigmenteket tartalmaz stb.De gondoltam megér egy próbát.És nagyon nem bántam meg.Annyira gyönyörű!
Nagyon pigmentált,mégis annyira finom,és üde.Semmi bohóc,sem foltos effect!
Eddig ez a legjobb pirosító,amivel dolgom volt.
Szó szerint reggeltől estig ott van!Nem kopik,nem tűnik el.A legtartósabb arcpír.💪
Ajánlom azoknak a hölgyeknek,akik szeretik a természetes,és tartós píreket❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Nagyon pigmentált,mégis annyira finom,és üde.Semmi bohóc,sem foltos effect!
Eddig ez a legjobb pirosító,amivel dolgom volt.
Ajánlom azoknak a hölgyeknek,akik szeretik a természetes,és tartós píreket❤

realet

2017. szeptember 18.

Beauty box részeként landolt nálam, és igazán pozitív meglepetés volt. Nagyon szépen mutat a bőrön, egyáltalán nem paprikajancsis, hanem nagyon finoman, természetesen pirosít. Az árnyalata enyhén barackos, nagyon eltalált, szép finisű. És elég tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

melange

2017. szeptember 16.

Gyönyörű selymesen aranyfényű, barackos-rózsás pirosító. Kompakt kiszerelése miatt sokszor utazik velem:)
Különösen szeretem, mert rajtam a legtöbb pirosító nem tud fennmaradni egész nap, de ez a darab kivétel!
Pigmentált és építhető...gyakori használat mellett alig fogy... így mindent összegezve nálam telitalálat:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 16.