Modelrock Lashes

Ár:   1165 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. június 22.

Kiszerelés:

100% emberi hajból készült, könnyen kezelhető műszempilla, mely kitünően illeszkedik a saját pillák közé. Könnyű, súlytalan, tartós, nem irritálja a szemet és a saját szempillát. A 100% emberi hajból készült pillák előnye, hogy szebben, természetesebben mutatnak a szemen, nem iritálják azt, kellemesebb a viselete a szintetikusokkal ellentétben és jobban illeszkedik a saját pillák közé.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Nagypaleva

2020. szeptember 11.

A 218-as fazont szoktam a legsűrűbben használni, de más Modelrock fazont is kipróbáltam már. Imádom őket! Tényleg többször fel tudom rakni, újrahasználhatóak, nem szúrja a szemem, nem irritál és nagyon könnyen felhelyezhető. Fantasztikus fazonokban kapható és nagyon jó az ár-érték aránya. Nagy műszempilla fan vagyok és elmondhatom, hogy a Modelrock műszempillák tökéletesek. Rendszeresen vásárlom őket és bevallom néha kísérletezek más-más fazonokkal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 11.