Molinard

Ár:   €50   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karaibrahimgil, Módosítva: 2018. július 13.

Ár:   €50
Lelőhely:   külföld

1999-ben alkotott női parfüm.

Illatjegyek: narancs, galbanum, fügelevél, virginiai cédrus

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Myrtle

2018. október 28.

Ebben az illatban rajtam leginkább a füge dominál. Kifújás után édeskés, picit fanyar, érett füge, tejesen, krémesen, nagyon gourmand nyitással. Később erősödnek a zöld jegyek, és egy kis citrusos fuvallatt teszi frissé a kompozíciót. Az összkép nagyon szép, némileg az Hermés mediterrán kertjére emlékeztet, a tartóssága megfelelő. hívösebb időben is megállja a helyét, de nagyon várom, hogy tavasszal is tesztelhessem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.