Molinard

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2014. szeptember 1.

Illatcsalád: ciprus-gyümölcsös

Fejjegyek: szőlő, citron
Szívjegyek: őszibarack, orchidea, ylang-ylang, jázmin
Alapjegyek: vanília, vetiver, szantálfa

egyedszilvi

2016. május 18.

Egyedi,különleges,rögtön felismerném 100 közül.Ismertem őt,ma végre megkaptam😊.Nagyon dominál az őszibarack,a jázmin.Nem oly édes,de a vanila alap az meghatározó.Érdemes megillatolni.Tartóssága tökéletes

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 18.

zita.czinege

2015. október 1.

Kellemes, lágy, hétköznapi viselet. Télen-nyáron hordható, tipikus komfort illat. Az eredeti /régi/ kiadásban állítólag volt valami keleties-misztikus vonal. Az újból ez hiányzik. Tényleg az őszibarack és a vanília érződik 1-2 óra után is. Nem túl tartós, max 4 óra. Aki nem vágyik vad, szédítő, kihívó illatra, az imádni fogja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 1.

bellehercegno

2015. április 19.

Nagyon kellemes,fiatalos és tartós illat Molinard minőségben.Rajtam az őszibarack és a vanília érvényesül a legjobban,a citrom finoman ellensúlyozza őket,így nem lesz túlságosan édes vagy nehéz.Bár sokan tavaszi viseletnek tartják,én inkább ősszel tudom elképzelni.Ha valaki szeretne ismerkedni vele,fújóst tudok belőle adni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 19.